21

Nuga best opowie o zapaleniu trzustki.

Zapalenie trzustki to przewlekłe zapalenie trzustki, które występuje, gdy trzustka sama się trawi. Enzymy gruczołu - amylaza, trypsyna, lipaza - przeprowadzają trawienie (rozkład) pokarmu w dwunastnicy. Do ich dobrze skoordynowanej i prawidłowej pracy potrzebne jest terminowe, regularne odżywianie i wysokiej jakości żywność.

Przy niewłaściwym odżywianiu (brak śniadania) enzymy w trzustce są opóźnione. Ich aktywacja powoduje enzymatyczne uszkodzenie tkanek gruczołu. Tak powstaje przewlekłe zapalenie trzustki.

Uszkodzenie tkanki trzustkowej zmniejsza zdolność trzustki do uwalniania enzymów. W rezultacie zaburzone jest trawienie pokarmu.

Przewlekłe zapalenie trzustki objawia się bólem w górnej części brzucha, który rozprzestrzenia się w lewo, często przybiera półpasiec, któremu towarzyszą nudności, wymioty i ogólne osłabienie.

Ból pojawia się po spożyciu dużej porcji pokarmu lub substancji toksycznych, takich jak alkohol. Z powodu złego trawienia pokarmu z zapaleniem trzustki często występuje biegunka.

Leczenie zapalenia trzustki polega na normalizacji odżywiania i zmniejszeniu bólu. W celu zmniejszenia bólu można zastosować ciepło dalekiej podczerwieni. Jego źródłem jest ceramika turmanium sprzętu Nuga Best.

Aby wpłynąć na brzuch, gdy jest bolesny, można użyć projektora z 5 kulkami z turmanu z urządzenia N4 (N5) , projektora z 9 kulkami z tourmanium NM-300 lub projektora z dwiema kulkami NM-200. Ponadto brzuch można ogrzać małym dywanikiem z turmanium NM-80, peleryną z turmanium MHP-100 lub pasem z turmanu NM-90 owiniętym wokół brzucha.

Ekspozycja na ciepło podczerwone rozluźnia zwieracze opuszczające trzustkę. Daje to dobre wydalanie enzymów z gruczołu i przerwanie trawienia przez jego własne enzymy. W wyniku ekspozycji na promieniowanie podczerwone zwiększa się dopływ krwi do gruczołu (a także do wszystkich narządów jamy brzusznej). Przyspiesza to gojenie się uszkodzeń trzustki.

W celu szybszej i lepszej regeneracji trzustki w zapaleniu trzustki należy zastosować pole magnetyczne ceramiki turmanium. Aby to zrobić, należy spać całą noc na dużym dywanie z tourmanium NM-2500 lub na średniej wykładzinie z tourmanium NM-85.

Dodatkowe przywrócenie funkcji narządu następuje przy masażu rolkami. Oddziaływanie na biologicznie aktywne punkty kręgosłupa wykonuje masażer N 4 (N5) . Podczas masażu dochodzi do podrażnień miejsc odpowiadających trzustce. Efekt ten aktywuje i stymuluje pracę trzustki, zwiększa produkcję enzymów.

Комментарии  

0 #1 Dorota Wolicka 18.09.2020 13:10
Blisko trzy miesiące korzystam z dobrodziejstw łóżka pasującego i innych sprzętów rehabilitacyjnych salonu Nuga best.czuję się coraz lepiej przeszła mi rwa kulszowa, obniżył poziom cukru, bóle zesztywniające kręgosłupa stopniowo przenikają. Konsultanci to przesympatyczna ekipa, tworzą ciepły, rodzinny klimat. Ich prelekcje są ciekawe,merytoryczne przekazane w sposób zrozumiały dla wszystkich z przyjemnością tam jeżdżę i wracam codzień silniejsza
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty