20 

Nuga best opowie o zaparciu.

Zaparcia to ogólny termin opisujący stan występujący przy różnych schorzeniach.

Zaparcia są bardzo częste. Od 20 do 50% ludzi cierpi na zaparcia w taki czy inny sposób, wśród nich do 10% to dzieci. U osób starszych zaparcia występują bardzo często z powodu związanego z wiekiem osłabienia funkcji motorycznej jelit.

To normalne, że osoba ma wypróżnienia przynajmniej raz dziennie. Dopuszczalne są 2-3 opróżnienia, ale pod warunkiem utrzymania normalnego stanu kału. Opróżnianie rzadziej niż 1 raz dziennie prowadzi do zakłócenia normalnego stanu kału: staje się twardy i suchy. Proces opróżniania jest również naruszany: staje się trudny, osoba musi podejmować wysiłki (pchać).

Zaparcia występują przy niewłaściwym i nieregularnym odżywianiu, naruszeniu codziennego schematu, małej aktywności fizycznej. Zaparcia powodują częste stosowanie środków przeczyszczających, ponieważ prowadzi to do osłabienia funkcji motorycznej jelit.

W przypadku zaparć, gdy odchody pozostają zbyt długo w jelitach, w kale rozpoczynają się procesy gnicia i fermentacji. W rezultacie powstają toksyny, które zatruwają ściany jelita. Jeszcze bardziej spowalnia ruchliwość jelit. Nasilają się zaparcia. Długotrwałe zatrucie błony śluzowej okrężnicy prowadzi do zwyrodnienia komórek. Tak powstają polipy okrężnicy, możliwe, że może wystąpić nawet rak jelit.

Zwykłe leczenie zaparć polega na stosowaniu środków przeczyszczających i lewatyw. Jednak metody te dają tylko jednorazowy efekt, prowadząc do osłabienia funkcji motorycznej jelita. Po lewatywach i środkach przeczyszczających samoopróżnianie jelit jest jeszcze trudniejsze.

Najbardziej niezawodnym sposobem na pozbycie się zaparć jest przywrócenie ruchliwości okrężnicy. Można to osiągnąć za pomocą sprzętu Nuga Best, stosując miostymulację w okolicy brzucha w okolicy okrężnicy.

Miostymulacja to oddziaływanie na mięśnie impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości, które powodują skurcz ściany mięśniowej jelita i przywrócenie perystaltyki jelit. Przy dobrym ruchu kału przez jelita następuje dobry ruch jelit. Regularne stosowanie miostymulacji brzucha prowadzi do przywrócenia samoczynnego opróżniania się jelit i eliminacji skutków zaparć.

Miostymulację można wykonać za pomocą stymulatora mięśni z aparatu N4 (N5) . Aby to zrobić, należy go umieścić na przedniej ścianie brzucha. Miostymulacja jest bardziej skuteczna, jeśli dana osoba leży na miostymulatorze.

Ponadto, miostymulację brzucha można wykonać, owijając brzuch pasem miostymulatora Miracle II. W tym przypadku występuje oddzielny wpływ na różne części brzucha.

Długofalowe ciepło podczerwone można wykorzystać do przyspieszenia regeneracji okrężnicy po zaparciach. Aby to zrobić, nałóż na brzuch mały dywan z tourmanium NM-80, pelerynę z turmanium MHP-100 lub owiń brzuch paskiem z tourmanium NM-90.

Aby uzyskać dodatkowy odruchowy efekt na jelitach, należy wykonać akupresurę kręgosłupa. Dzieje się tak podczas wykonywania masażu na sprzęcie N 4 (N5) . Podczas przechodzenia rolek pod kręgosłup wywierany jest nacisk na punkty kręgosłupa, które odpowiadają okrężnicy. Masaż przyspiesza proces gojenia.

Aby poprawić stan okrężnicy, konieczne jest zapewnienie długotrwałego działania pola magnetycznego ceramiki turmanium. Dzieje się tak, gdy osoba śpi całą noc na dywanie z tourmanium. Konieczne jest spanie na dużym dywanie z tourmanium NM-2500 lub na przeciętnym dywanie z tourmanium NM-85. Pod wpływem pola magnetycznego dochodzi do eliminacji procesu zapalnego w jelicie, przywrócenia regulacji nerwowej jelita i poprawy perystaltyki jelit. Pomaga to złagodzić zaparcia.

Rozwiązanie problemu zaparć jest bardzo ważnym zadaniem, które znacznie poprawi jakość życia człowieka i być może uratuje jego życie.

Комментарии  

0 #1 Ela Dabrowska 19.08.2020 13:09
Dziękuję za wspaniałe przyjęcie wspaniali konsultanci i super atmosfera pozdrawiam wszystkich konsultantów i cała grupę korzystajacych
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty