18

Nuga best opowie o Hemoroidach.

Hemoroidy to choroba naczyniowa splotu żylnego odbytnicy. Choroba jest bardzo dobrze znana i powszechna. Dokładne statystyki dotyczące hemoroidów nie są znane, ponieważ wiele osób wstydzi się szukać pomocy w takim problemie. Według różnych autorów częstość występowania tej choroby w populacji dorosłych waha się od 44 do 86 procent. Choroba jest równie powszechna u mężczyzn i kobiet.

Hemoroidy to rozciąganie żył znajdujących się wewnątrz odbytu. Żyły te tworzą sploty i wypełniając się krwią działają jak zatyczka, zamykając odbyt od wewnątrz po wypróżnieniu.

Z nadwagą, zaparciami, ciężkim wysiłkiem fizycznym, stagnacją i przeprostem tych splotów żylnych. W rezultacie splot nie mieści się w odbytnicy, a część splotu (w postaci węzła) wypada z odbytu. Wypadające węzły mogą ulec zapaleniu, stać się bardzo bolesne w dotyku. Bardzo często te węzły są uszkodzone i krwawią. Czasami krew pojawia się w stolcu nawet bez widocznych węzłów.

Wraz z przedłużającym się rozwojem choroby dochodzi do stagnacji krwi w hemoroidach i tworzenia się skrzepów krwi. W przyszłości takie skrzepy krwi mogą rozprzestrzeniać się po całym ciele. Pacjent stale martwi się swędzeniem i pieczeniem w odbycie. W okolicy odbytu stale odczuwa się obcy przedmiot.

Leczenie hemoroidów ogranicza się do stosowania przeciwzapalnych doodbytniczych czopków. Pozwala to wyeliminować stany zapalne, zmniejszyć ból i podrażnienia. Ale nie wyeliminuje samego rozciągniętego splotu. Hemoroidy powrócą. Rozdęty splot żylny można usunąć chirurgicznie. Ale wtedy bardzo często występuje nietrzymanie stolca, ponieważ splot ten zapobiegał utracie kału z odbytnicy po wypróżnieniu.

Zastosowanie sprzętu Nuga Best może pomóc pozbyć się hemoroidów bez operacji. Istnieje specjalny sprzęt wykonany z ceramiki tourmanium, specjalnie do wywierania wpływu na odbyt. To jest siedzisko z tourmanium NM 75. Na powierzchni kwadratowej maty tourmanium znajdują się 2 duże wybrzuszenia z tourmanium. Kiedy osoba siedzi na siedzeniu tourmanium, jedną z tych elewacji należy umieścić w odbycie. Nastąpi wtedy działanie presyjne (docisk) Pod wpływem pola magnetycznego ceramiki turmanium swędzenie i ból ustąpią, a proces zapalny szybciej się kończy. Pod wpływem ciśnienia zastój krwi jest usuwany ze splotu żylnego hemoroidów. W rezultacie żyła zmniejsza się w świetle.

Usiądź na siedzeniu za pomocą ciepła podczerwieni. Pod wpływem ciepła szybciej eliminuje się stan zapalny, zmniejsza się swędzenie i ból. Jonizacja, którą przeprowadza ceramika turmanium, prowadzi do rozrzedzenia krwi i eliminacji zakrzepów w splotu żylaków.

Zamiast siedzenia można zastosować inny sprzęt. Możesz usiąść na jednym z odcieni tourmanium projektora dwulicowego NM 200 lub na kulach projektora 9-kulowego NM 300.Bez użycia presostatu, możesz użyć ceramiki, jeśli usiądziesz na małym dywanie z tourmanium NM 80, pelerynie turmanium MPP lub na pasie z turmanu NM 90.

Masaż kręgosłupa. W celu dodatkowego wzmocnienia odporności na hemoroidy konieczne jest wykonanie masażu rolkowego kręgosłupa. Odbywa się to na sprzęcie turystycznym N4 (N5) . Działanie ciepłych rolek turmanium na kręgosłup podczas masażu daje masaż akupresurowy. Występuje wpływ na biologicznie aktywne punkty kręgosłupa kości ogonowej. Stymuluje i wzmacnia narządy okolicy odbytu.

Śpij

na ceramice turmanium. Aby wzmocnić działanie sprzętu, należy w nocy

spać na ceramice turmanium. Najlepiej nadaje się do tego

duży dywan tourmanium NM 2500 lub średni NM 85. Pod wpływem pola magnetycznego

ceramiki turmanium wzrasta napięcie żylnego

splotu hemoroidalnego . Żyła staje się mocniejsza, mniej rozciągnięta. To

przyczynia się do szybszej eliminacji choroby.

Комментарии  

0 #1 Irena Stankiewicz 16.06.2020 13:08
Ja chodzę na zabiegi juz dość długo i bardzo mi pomagają w odzyskaniu zdrowia.Życie bez bólu jest piękne.polecam wszystkim chorym i cierpiącym
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty