16

Nuga best opowie o dystonii naczyniowo-naczyniowej.

Dystonia naczyniowo-naczyniowa (VVD) jest jedną z najczęstszych chorób układu sercowo-naczyniowego. W istocie VSD to spadek ciśnienia krwi spowodowany zmianą środowiska: temperatura powietrza, wilgotność, ciśnienie atmosferyczne. Ponieważ autonomiczny układ nerwowy nie może przystosować człowieka do takich zmian, zachodzą zmiany ciśnienia krwi.

W młodym wieku VSD objawia się niskim ciśnieniem krwi. Jednocześnie wszelkie zmiany pogody powodują bóle głowy, ogólne osłabienie i zły stan zdrowia. Choroba trwa latami, czyniąc człowieka niestabilnym w stosunku do zmian pogody. Ten stan jest nazywany „zależnością od pogody”.

Najlepszym wyjściem w przypadku zmian ciśnienia krwi jest stwardnienie organizmu, czyli sekwencyjna przemiana ciepła i zimna dla organizmu. Po podgrzaniu naczynia w ciele rozszerzają się; po schłodzeniu zwężają się. Naprzemienność wpływów „gorąco” i „zimno” powoduje, że naczynia są mocne, skoki ciśnienia ustają, a samopoczucie osoby znacznie się poprawia.

Jedną z najlepszych opcji takiego utwardzania jest użycie sprzętu Nuga Best. Masaż pleców urządzeniem N4 (N5) pozwala na rozgrzanie ciała długofalowym ciepłem podczerwieni. W wyniku takiego ogrzewania naczynia rozszerzają się i wzmacniają, a także wyrównuje ciśnienie krwi.

Rolki wykonują akupresurę kręgosłupa, co pobudza do pracy i poprawia stan zdrowia wszystkich narządów wewnętrznych. W przypadku VSD szczególnie przydatne jest podpalenie biologicznie aktywnych punktów pleców. To kauteryzacja prowadzi do wzrostu i wzmocnienia układu naczyniowego na poziomie naczyń włosowatych. Po przywróceniu naczyń włosowatych następuje eliminacja spadków ciśnienia, poprawia się krążenie krwi w narządach.

Projektor z pięcioma kulkami turmanium z VSD powinien ogrzewać środek brzucha, strefę, w której znajduje się autonomiczny splot słoneczny. Ekspozycja na długofalowe promieniowanie podczerwone wzmacnia autonomiczny układ nerwowy, poprawia trawienie i stabilizuje ciśnienie krwi.

Spanie na dywanie NM-2500 jest nie mniej ważne dla VSD. Ceramika tourmanium ma pole magnetyczne z kamienia turmalinu, który jest jego częścią. Działając na układ naczyniowy, to pole magnetyczne stabilizuje warstwę mięśniową tętnic. Rezultatem jest stabilizacja ciśnienia krwi. Ludzie, którzy śpią na ceramice turmanium, przestają martwić się spadkami ciśnienia i złym samopoczuciem spowodowanym zmianami pogody.

Dystonia naczyniowo-naczyniowa nie jest chorobą, ale raczej osłabieniem ściany naczyniowej, osłabieniem naczyń, które nie mogą zapewnić człowiekowi wystarczającego napięcia naczyniowego. Zastosowanie sprzętu „Nuga Best” pozwala ustabilizować napięcie naczyniowe i odciąża człowieka od objawów tego stanu. 

Комментарии  

0 #1 Wladysława Dumanowsk 09.09.2020 13:06
Drodzy użytkownicy. Korzytam z Salonu Nuga Best już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Szkoda że tak późno się dowiedziałam. Chodziłam na masaże i to często prywatnie płacąc 100 zł za 30 min. Masaże na NFZ czeka sie po 18miesiecy a czasami dłużej. Mozna u Nich kupić prezentowany sprzęt po osobistym przetestowaniu. I ja kupiłam sobie nawet kilka takich sprzętów. Jestem bardzo z nich zadowolona i szczesliwa. Uwolnilam sięod okropnych bólów kręgosłupa tj rwy kulszowej, urególoawała mi się cukrzyca, a byłam na insuline, lepiej śpię, a cierpialamna bezsenność. Poprawiła mi sprawnosc stawów kolanowych a cierpię na RSS - okropnie bolesna imunologiczna choroba. Nawet schudłam i ogólnie czuję się o wiele lepiej. Życzę wszystkim chorym i cierpiącym korzystać z tego Salonu.
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty