15

Nuga best opowie o żylakach.

Czarno-niebieskie opuchnięte żyły na nogach ... Opuchlizna pod koniec dnia ... Ból i zmęczenie nóg ... To wszystko objawy bardzo częstej choroby (szczególnie u kobiet) - żylaków. Ale dlaczego żyły stają się takie? A jak uchronić się przed tą chorobą? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.

Wiedeń staje się rozciągnięty i spuchnięty, gdy nogi są bardzo aktywne fizycznie: ciężka praca, noszenie dużych ciężarów, ciągła praca nóg i nie tylko.

Z biegiem czasu, od zastoju krwi, układ zastawkowy żyły zostaje zakłócony. Żyła powiększa się i wychodzi na powierzchnię, z gęstnienia tworzą się skrzepy krwi.

Tradycyjnym sposobem leczenia żylaków jest usunięcie żyły. Ale w większości przypadków takie leczenie nie ułatwia życia. Bez żyły noga staje się tylko cięższa. Na żyłę głęboką występuje duże obciążenie, które może spowodować jej przeciążenie i rozszerzenie. Nogi szybciej się męczą, bardziej puchną. Usunięcie żyły to kiepskie rozwiązanie problemu żylaków.

A dobrym rozwiązaniem na żylaki jest masaż stóp, który wykonywany jest na urządzeniu N4 (N5) . W takim przypadku nogi osoby układa się na rolkach głównej maty i rozpoczyna się program masażu liniowego. Rolki wykonują miękki i bardzo delikatny masaż nóg, który uwalnia żyły od nagromadzonej krwi. Aby poprawić efekt, możesz lekko unieść główną matę wyposażenia.

Zwykle masaż ten należy wykonywać wieczorem, po pracy lub jeszcze lepiej - przed snem. Dobre rozładowanie żyły złagodzi ból i zmęczenie nóg, zapewni całonocny wypoczynek i ochroni nogi przed bolesnymi skurczami nocnymi.

Oprócz masażu, w przypadku żylaków niezwykle ważne jest, aby spać całą noc na dywanie NM-2500 tourmanium. Ceramika turmanium ma stałe pole magnetyczne kamienia turmalinu, który jest jego częścią. Pod wpływem tego pola magnetycznego następuje jonizacja - krew rozrzedza się, poprawia się jej płynność. Zwiększenie przepływu krwi jest doskonałą ochroną przed tworzeniem się zakrzepów krwi w żyłach w nocy.

Ponadto pole magnetyczne tonizuje ścianę mięśniową żyły, co powoduje zmniejszenie jej światła. Odpoczynek na dywanie tourmanium NM-2500 to doskonała okazja do relaksu i regeneracji żył.

Masaże wieczorne przy pomocy urządzeń N4 (N5)  oraz spanie na dywanie NM-2500 tourmanium to nie tylko doskonała ochrona przed żylakami, ale także pozwalają zachować zdrowe nogi przez długie lata. Twoje stopy będą czuć się świetnie!

Комментарии  

0 #1 Maciej Multan 15.09.2020 13:05
ja korzystam z zabiegów w Nugabest. Mimo że od niedawna to skutki są widoczne. Nastąpiła znaczna poprawa moich dolegliwości. Pomaga w tym fachową praca spotkanych tam Rehabilitantów
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty