14

Nuga best opowie o nadciśnieniu.

Nadciśnienie jest chorobą ogólnoustrojową, która objawia się wzrostem ciśnienia krwi powyżej 140/90 mm Hg. 

Przy zwiększonym ciśnieniu osoba odczuwa pękające bóle głowy, zmęczenie i osłabienie, czasami dochodzi do naruszeń serca. Wzrost ciśnienia wewnątrznaczyniowego może spowodować katastrofę mózgową (udar) lub sercową (atak serca).

Ciśnienie zależy od stanu mięśniowej ściany naczyniowej. Kiedy ściana mięśniowa rozluźnia się, światło naczyń zwiększa się, a ciśnienie spada. W przypadku skurczu naczyń następuje zmniejszenie światła tętnic i wzrost ciśnienia.

Wysokie ciśnienie krwi ma swoje przyczyny, którymi są:

- naprężenie;

- zgrubienie krwi;

- obecność blaszek miażdżycowych we krwi;

- słaba czynność nerek;

- osteochondroza szyjki macicy.

Wszystkie te przyczyny, pojedynczo lub łącznie, powodują wzrost ciśnienia krwi.

Tradycyjne leczenie nadciśnienia ogranicza się do jego redukcji leków, czyli eliminacji objawów, pozostaje ta sama przyczyna choroby.

Zastosowanie sprzętu Nuga Best pozwala na konsekwentne pozbycie się przyczyn nadciśnienia i zapewnia stałe, normalne ciśnienie dla osoby. Jednocześnie sprzęt „Nuga Best” działa jednocześnie na wszystkie pięć przyczyn tej choroby.  

1. Najlepszym środkiem antystresowym jest masaż, który należy wykonywać aparatem N 4 (N5) . Zaleca się uruchomić masażer w trybie liniowym (bez zatrzymywania) przez 40 minut. Podczas masażu następuje „wchłonięcie” hormonu stresu - adrenaliny, co prowadzi do obniżenia ciśnienia. Ciepłe rolki i ceramika dodatkowej maty pomogą rozszerzyć naczynia krwionośne i obniżyć ciśnienie krwi podczas masażu.

2. Żadna tabletka nie rozrzedza krwi. Wszakże przyczyną zgrubienia jest spadek ładunku magnetycznego na powierzchni erytrocytów. Taki ładunek można przywrócić przez pole magnetyczne kamienia turmalinu, który jest częścią ceramiki turmanium.

Aby to zrobić, osoba musi spędzić kilka godzin na dywanie tourmanium NM-2500. Zasadniczo śpij na nim całą noc. Kiedy krew w naczyniach przechodzi przez pole magnetyczne ceramiki turmanium, komórki krwi są namagnesowane. Ten proces nazywa się „jonizacją”. Zjonizowana krew staje się płynna. Rozrzedzenie krwi prowadzi do obniżenia ciśnienia krwi.

3. Aby zwalczyć miażdżycę, konieczne jest przeprowadzenie moksyzacji. Jest to technika wystawiania ludzkiego ciała na działanie wysokiej temperatury, w której pojawia się uczucie pieczenia. W wyniku moxibustionu wzmacnia się odporność i poprawia się stan naczyń włosowatych, co jest niezwykle ważne w przypadku miażdżycy.

Do moksopalenia konieczne jest ustawienie temperatury 70 ° С dla rolek i projektora sprzętowego N4 (N5) . Podczas masażu rolki spalą aktywne biologicznie punkty kręgosłupa. Za pomocą projektora możesz spalić dłonie, stawy i brzuch.

4. Dobra czynność nerek jest niezbędna dla prawidłowego ciśnienia krwi. Podczas masażu na urządzeniu N4 (N5) dochodzi do ekspozycji nerek na działanie długofalowego ciepła podczerwonego . Pole magnetyczne i jonizacja zapewniają sen na ceramice turmanium. Po otrzymaniu dobrego dopływu krwi nerki przestają zwiększać ciśnienie u osoby.

5. W osteochondrozie szyjki macicy krew nie napływa dobrze do mózgu. Chroniąc się przed niedotlenieniem, mózg podnosi ciśnienie krwi. Masaż wykonywany aparatem N4 (N5)  powoduje rozciągnięcie kręgosłupa i poprawę krążenia krwi w głowie. Przy wystarczającym przepływie krwi mózg przestaje zwiększać ciśnienie. Spanie na dywanie z tourmanium NM-2500 i poduszce z tourmanium NM-30 jeszcze bardziej poprawia krążenie głowy.

Najlepszymi czynnikami chroniącymi przed nadciśnieniem tętniczym jest codzienny masaż aparatem N4 (N5) oraz spanie na dywanie z tourmanium NM-2500. Używaj tego sprzętu stale, a już wkrótce wysokie ciśnienie pozostanie dla Ciebie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem.

Комментарии  

+1 #2 Elżbieta Sopałowicz- 22.09.2020 13:02
Chodzę od tygodnia do Salonu NUGA BEST, we Wrocławiu, przy ulicy Jedności Narodowej 102 z wielką ochotą. Korzystam z 40 minutowej demonstracji sprzętu oraz 40 minutowego masażu leczniczego kręgosłupa na dedykowanych do tego łóżkach oraz z maty i innych urządzeń firmy NUGA BEST.
Цитировать
+1 #1 Elżbieta 23.06.2020 13:04
Czuję, że stan mojego zdrowia stopniowo się poprawia. Jestem pod wrażeniem koreańskich technologii, stosowanych w urządzeniach NUGA BEST, poprawiających jakość życia cierpiących pacjentów. Bioceramika turmanium, spiek turmalinu, elwanu, germanu i skał wulkanicznych, to zbawienna mieszanka leczniczych naturalnych kamieni i minerałów, stosowanych w łóżkach do masażu, matach i innych urządzeniach medycznych. Certyfikowany sprzęt do zabiegów, udostępniany jest pacjentom bezpłatnie, jak również jego prezentacja i opieka konsultantów. O zaletach sprzętu każdy chory, może przekonać się osobiście, poddając się bezpłatnym zabiegom masażu na cały kręgosłup - spięty, zwyrodniały, czy dotknięty innymi schorzeniami. Konsultanci Salonu, są otwarci, wspierający oraz troskliwi, by każdy pacjent czuł się dobrze i bezpiecznie. Polecam niezdecydowanym, zgłębienie wiadomości o dobroczynnym działaniu zabiegów, na oficjalnej stronie firmy NUGA BEST pod adresem: www.nuga.pl oraz opinie.
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty