13

Nuga best opowie o uderzeniu.

Udar to ostre zaburzenie krążenia mózgowego, które prowadzi do śmierci części mózgu. W rezultacie dochodzi do paraliżu rąk i nóg, osoba jest w ciężkim stanie.

Udary są dwojakiego rodzaju: udar niedokrwienny i krwotok mózgowy (udar krwotoczny). W przypadku udaru niedokrwiennego część mózgu umiera, ponieważ krew przestaje do niego płynąć. Dzieje się tak najczęściej przy wysokim ciśnieniu krwi i obecności blaszek miażdżycowych w naczyniach. W przypadku udaru krwotocznego naczynie w mózgu pęka, pojawia się krwawienie i część mózgu zostaje zniszczona.

Udar jest bardzo częstą chorobą, która stanowi znaczną część patologii układu sercowo-naczyniowego i nerwowego. Udary krwotoczne często kończą się śmiercią, rzadziej ciężką niepełnosprawnością. Udary niedokrwienne rzadko kończą się śmiercią, ale często powodują utratę funkcjonowania.

Głównym objawem udarów jest paraliż - spadek siły lub całkowity brak ruchu rąk i nóg. Najczęściej naruszenia występują w połowie ciała - ręce i nodze po jednej stronie. W dotkniętych chorobą kończynach znika wrażliwość skóry. Często występują poważne zaburzenia koordynacji ruchu.

Dzięki szybkiemu intensywnemu leczeniu objawy udaru są zmniejszone. Przywrócona zostaje siła w rękach i nogach, przywraca się wrażliwość. Osoba ma trudności, ale zaczyna chodzić.

Rehabilitacja (powrót do zdrowia) po udarze jest niezwykle ważna. Konieczna jest poprawa ukrwienia mózgu i zapobieganie atrofii unieruchomionych kończyn. Taką rehabilitację można wykonać bardzo dobrze przy pomocy sprzętu Nuga Best.

1. Masaż kręgosłupa przy użyciu sprzętu N4 (N5) . Specjalna konstrukcja wózka tego sprzętu pozwala na delikatne rozciąganie kręgosłupa, w tym odcinka szyjnego. Pomaga to poprawić krążenie krwi w mózgu przez tętnice kręgowe. Moxibustion, który odbywa się za pomocą podgrzewanych rolek turmanium, pomaga wyeliminować blaszki miażdżycowe.

2. Miostymulacja kończyn. Odbywa się to za pomocą paska miostymulującego ze sprzętu N 4 (N5) . Taśma jest źródłem impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Kiedy takie impulsy docierają do powierzchni ciała, powodują skurcze mięśni i podrażnienie receptorów nerwowych. Następuje pobudzenie i szybsza regeneracja układu nerwowego. A skurcz mięśni trenuje je i chroni przed atrofią.

3. Spać na dywanie z tourmanium NM-2500. Ceramika tourmanium jest źródłem pola magnetycznego kamienia turmalinu, które jest zawarte w jego składzie. Dzięki działaniu pola magnetycznego przyspiesza się odbudowa uszkodzonego układu nerwowego. Mózg szybko wraca do prawidłowego funkcjonowania. A rozrzedzenie krwi pod wpływem jonizacji poprawia ukrwienie głowy.

4. Spać na poduszce z turmanu NM-30. Poduszka z turmanium ma cel ortopedyczny - zapewnia delikatną trakcję (trakcję) odcinka szyjnego kręgosłupa, co w efekcie poprawia ukrwienie mózgu. Przyczynia się to do szybszej regeneracji układu nerwowego po udarze.

Udar nie jest chorobą, którą można całkowicie wyleczyć. To jest wydarzenie w życiu. I tutaj ważne jest zarówno leczenie, jak i późniejsza rehabilitacja - przywrócenie utraconych funkcji.

Sprzęt „Nuga Best” to niezawodny pomocnik w rehabilitacji, który umożliwia poprawę ukrwienia mózgu i przywrócenie utraconych funkcji kończyn.

Комментарии  

0 #1 Krzysztof Zarankiewi 15.09.2020 13:00
Każdy powinien doświadczyć, posiada atest medyczny jako jedyna firma na świecie.
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty