12

Nuga best opowie o niedociśnieniu.

Niedociśnienie to spadek ciśnienia krwi będący konsekwencją dystonii wegetatywno-naczyniowej, powszechnej choroby układu sercowo-naczyniowego.

Spadek ciśnienia krwi jest spowodowany zmianami środowiska - temperatury powietrza, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego. Ponieważ autonomiczny układ nerwowy nie może przystosować człowieka do tych zmian, następuje spadek ciśnienia.

Wszelkie zmiany pogody mogą powodować ból głowy, ogólne osłabienie i zły stan zdrowia w tej chorobie. Ten stan jest nazywany „zależnością od pogody”.

Najlepszym rozwiązaniem na zmiany ciśnienia krwi jest stwardnienie organizmu, czyli sekwencyjna przemiana ciepła i zimna.

Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, chłodzenie - zwęża się, ich naprzemienność wzmacnia naczynia krwionośne, ustają nagłe skoki ciśnienia, znacznie poprawia się samopoczucie człowieka.

Jedną z najlepszych opcji takiego utwardzania jest użycie sprzętu Nuga Best.

Podczas masażu pleców aparatem N4 N (5) ciało ogrzewa się długofalowym ciepłem podczerwieni. To wzmacnia i rozszerza naczynia krwionośne, wyrównuje ciśnienie krwi. Akupresura kręgosłupa pobudza i odmładza wszystkie narządy wewnętrzne. Kauteryzacja biologicznie aktywnych punktów grzbietu prowadzi do wzrostu i wzmocnienia układu naczyniowego na poziomie naczyń włosowatych, co niweluje spadki ciśnienia, poprawia krążenie krwi w narządach.

Rozgrzanie połowy brzucha (splotu słonecznego) za pomocą rzutnika z pięcioma kulkami turmanium wzmacnia autonomiczny układ nerwowy, poprawia trawienie i stabilizuje ciśnienie krwi.

Spanie na dywanie NM-2500 jest równie ważne w przypadku niedociśnienia. Ceramika turmanium ma pole magnetyczne turmalinu, które jest jego częścią. Działając na układ naczyniowy, to pole magnetyczne stabilizuje warstwę mięśniową tętnic. Rezultatem jest stabilizacja ciśnienia krwi. Ludzie, którzy śpią na ceramice turmanium, przestają martwić się spadkami ciśnienia i złym samopoczuciem spowodowanym zmianami pogody.

Zastosowanie sprzętu „Nuga Best” pozwala na stabilizację napięcia naczyniowego i odciąża człowieka od objawów niedociśnienia.

Комментарии  

+1 #1 Elzbieta Barcikowska 11.10.2020 13:00
Ja też korzystam codziennie z masaży w salonie i z produktów firmy Nuga Best i nie dziwię się chłopcu, ja też lubię ciepło. A jeśli przy okazji wzmacniam odporność, to dlaczego nie?
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty