11

Nuga best opowie o miażdżyce tętnic.

Miażdżyca tętnic jest przewlekłą, wolno postępującą chorobą układu sercowo-naczyniowego, w której na wewnętrznej ścianie tętnic powstają złogi cholesterolu (płytki). W dalszym przebiegu choroby blaszki cholesterolu utrudniają przepływ krwi do serca, mózgu i innych narządów.

Z reguły za wszystko obwinia się zły cholesterol. Uważany jest za głównego winowajcę i wroga. Ale czy cholesterol jest taki winny? I czy można temu winić niewłaściwą i tłustą dietę?

Ostatnie badania dowodzą, że podwyższony poziom cholesterolu we krwi nie jest przyczyną, ale konsekwencją miażdżycy. Płytki tworzą się tam, gdzie ściana naczynia staje się cienka. Cholesterol to substancja wzmacniająca ściany naczynia. Dlatego niemożliwe jest wyeliminowanie płytki cholesterolowej. Jego usunięcie spowoduje pęknięcie naczynia.

Obecność blaszek cholesterolu w naczyniach (a jest ich zwykle kilka) prowadzi do słabego przepływu krwi. W tym przypadku najbardziej dotknięty jest mózg i serce.

Miażdżyca tętnic szyjnych utrudnia przepływ krwi do głowy. Mózg cierpi na niedotlenienie. Zaczynają się zakłócenia w jego pracy, które objawiają się zawrotami głowy, osłabieniem rąk i nóg, utratą pamięci, zaburzoną koordynacją ruchów. Te zaburzenia tylko postępują i mogą skutkować katastrofą mózgową - udarem niedokrwiennym.

Bardzo często miażdżyca dotyka tętnic wieńcowych serca. Następnie pojawia się choroba niedokrwienna serca. Jest przyczyną większości chorób serca. Więc są bóle serca (dławica piersiowa), arytmie. Blaszki miażdżycowe mogą nawet powodować zawał mięśnia sercowego, poważny stan, w którym umiera część serca. Nawet jeśli dana osoba doświadczy zawału serca, blizna po zawale pozostaje w sercu do końca życia.

W leczeniu miażdżycy stosuje się statyny - leki obniżające poziom cholesterolu we krwi. Ale ta redukcja nie przynosi pożądanego efektu. Cholesterol jest obniżony, ale płytka nazębna pozostaje. Choroba nadal postępuje. Czasami możliwe jest chirurgiczne usunięcie blokady naczynia, ale wymaga to poważnej operacji.

Istnieje technika - moxibustion biologicznie aktywnych punktów - która pozwala na eliminację blaszek miażdżycowych bez operacji i bez przyjmowania leków. Kauteryzację można przeprowadzić przy użyciu sprzętu turmanium N4 (N5) firmy Nuga Best.

Kiedy osoba leży na masażu N4 (N5) , rozgrzane turmanium przechodzi pod jego plecami. Podczas zatrzymywania się rolki wykonują moxibustion. W rezultacie aktywuje się układ odpornościowy i wzmaga się wzrost naczyń włosowatych w całym organizmie. Przy naczyniach włosowatych ściana naczyniowa staje się wystarczająco gruba, aby wytrzymać stres. Aktywowane leukocyty stopniowo eliminują blaszki miażdżycowe.

Podczas masażu można kauteryzować stopy na ceramice dodatkowej maty, a rzutnikiem z pięcioma kulkami kauteryzować dłonie, stawy i brzuch, co przyspiesza usuwanie blaszek.

Moxibustion sprzętem N4 (N5) to świetna okazja, aby mieć zdrowe serce i naczynia krwionośne, uniknąć zawału serca lub udaru, a także uchronić się przed różnymi problemami kardiologicznymi. Dlatego  każdemu polecamy masażer N4 (N5) .

Комментарии  

0 #1 Danuta Ciężka 14.09.2020 12:59
"Wszystkie urzadzenia Nuga Best są świetne i godne polecenia.
Pozdrawiam całą Załogę :lol: "
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty