31

Nuga best opowie o torbielie w nerce.

Torbiel w nerce to jama wypełniona płynem. To nie jest niezależna choroba, ale uszkodzenie narządu (jak blizna), które pozostało po wcześniejszym zapaleniu nerek. Torbiel nerki nie boli, nie zaburza czynności nerek, nie wpływa na stan zdrowia; nie rośnie i nie rośnie, nie daje przerzutów. Najczęściej torbiel jest przypadkowym stwierdzeniem podczas USG nerek.

Jednak cysta może rosnąć, jeśli stan zapalny w nerkach będzie się utrzymywał. Powtarzające się uszkodzenie tkanki nerek będzie objawiać się wzrostem zarówno liczby cyst, jak i ich wielkości.

Czasami sugeruje się usunięcie torbieli w nerce, co nie wyeliminuje przyczyn powstawania torbieli - procesu zapalnego.

Zastosowanie sprzętu Nuga Best (masażer turmanium N4 (N5)  i dywan NM-2500) zwiększa odporność układu moczowo-płciowego. W rezultacie zatrzymują się procesy zapalne w nerkach

i układzie moczowo-płciowym. Uszkodzony narząd zaczyna powoli się regenerować, torbiel zmniejsza się.

Aby przyspieszyć proces regeneracji,

śpij całą noc na dywanie z tourmanium NM-2500. Pole magnetyczne ceramiki turmanium przyspiesza metabolizm i sprzyja szybszemu gojeniu uszkodzonej nerki.    

Комментарии  

0 #1 Zofia Mularczyk 07.11.2020 12:58
Działa przeciwbólowo. Obudziłam się z bólem połowy głowy i ucha . Po 20-to minutowym przyłożeniu do ucha i głowy pasa ustawionego na podczerwień ból ustąpił do wieczora
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty