29

Nuga best opowie o piasku i kamieniach nerkowych

Często osoba pije mało wody, co prowadzi do naruszenia procesów metabolicznych w nerkach. Rezultatem jest wysoce skoncentrowany mocz. Z moczu w miseczkach nerkowych wytrąca się osad, z którego w nerkach pojawia się piasek.

Piasek może pozostawać w nerkach latami i nie ujawniać się w niczym. Z biegiem czasu następuje wzrost i przyczepność ziaren piasku, powstają kamienie nerkowe. Wychodząc z nerki, piasek i kamienie mogą zarysować wyściółkę dróg moczowych. Występuje silny ból - kolka nerkowa.

Małe kamienie mogą samodzielnie wydostać się z nerek. Zaleca się kruszenie dużych kamieni za pomocą ultradźwięków. Czasami to się nie udaje, wtedy uciekają się do operacji.

Najstraszniejszym stanem jest zatkanie przewodu moczowego kamieniem. Występuje bardzo silny ból - kolka nerkowa.

W przypadku kamicy nerkowej skuteczną pomoc zapewni urządzenie do masażu turmanium „Nuga Best”. Należy wykonać masaż rolkowy kręgosłupa na aparacie N4 (N5) i spać na dywanie tourmanium NM-2500.

Podczas masażu na  N4 (N5) ciepłe bułeczki przechodzą pod plecami w okolicy nerek. W wyniku intensywnego ogrzewania długofalowym promieniowaniem podczerwonym poprawia się przepływ krwi do nerek. Wytwarzane jest więcej moczu, a wraz z nim wydalany jest piasek. Podczas rozgrzania nerek duże kamienie nie są wydalane. Jednak ciągły przepływ moczu przez kamienie prowadzi do ich erozji. Kamienie są kruszone na piasek i usuwane.

Aby uniknąć bólu podczas usuwania piasku, podczas masażu można rozgrzać dolną część brzucha, okolice pęcherza za pomocą rzutnika z pięcioma kulkami. Ekspozycja na podczerwień powoduje rozszerzenie dróg moczowych i wydostanie się piasku.

Należy pamiętać, że korzystając ze sprzętu Nuga Best zdecydowanie należy pić wystarczającą ilość wody. Zalecana przez WHO dawka to 30 ml / kg masy ciała. Przy niewystarczającej ilości wody mocz jest bardzo skoncentrowany, a nerki nie zostaną oczyszczone.

Комментарии  

+1 #1 Elzbieta Barcikowska 02.10.2020 12:56
Mam tę przyjemność, korzystania z zabiegów na łóżkach masujących w salonie Nuga Best i jestem wdzięczna firmie i konsultantom , że nam to umożliwiają, stwarzając w salonie prawdziwie rodzinną atmosferę. Dzięki tym masażom mój kręgosłup w odcinku szyjnym i lędźwiowym jest bardziej sprawny, ból jest dużo mniejszy, a chodzę dopiero trzeci miesiąc.
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty