9

Nuga best opowie o osteoporozie.

Osteoporoza to choroba, która objawia się obniżeniem poziomu wapnia w kościach. Najczęściej osteoporoza występuje u osób starszych (po 70 latach). Przyczyną choroby może być również przedłużone unieruchomienie, takie jak paraliż. Osteoporoza często zaczyna się u kobiet w okresie menopauzy, kiedy dochodzi do zaburzeń równowagi hormonalnej.

Podczas osteoporozy pojawiają się bóle kości i kończyn. Spadek poziomu wapnia sprawia, że ​​kości stają się kruche - ludzie mają złamania, które następnie goją się przez długi czas i słabo. Bezczynność wymuszona prowadzi do osłabienia i atrofii mięśni, złej kondycji stawów i kręgosłupa. A to tylko pogarsza osteoporozę.

Tradycyjnym sposobem leczenia osteoporozy jest wysycenie organizmu wapniem i witaminą D, dzięki czemu niezbędny wapń jest lepiej wchłaniany. Ale bez odpowiedniego obciążenia i przy niskim tempie metabolizmu wapń nie może być wchłaniany przez kości.

Najlepszym rozwiązaniem problemu zwapnienia kości jest zastosowanie sprzętu Nuga Best - masaż na masażerze turmanium N4 (N5)  i spanie na dywanie tourmanium NM-2500 .

Rolki tourmanium masażera  N4  (N5)  delikatnie wpływają na kręgosłup i kości tułowia. Zwiększa to odkładanie się wapnia w kościach. Już po kilku tygodniach poziom wapnia w kościach wzrasta. Kości stają się mocniejsze, a stawy i kręgosłup stają się bardziej ruchliwe. Znika potrzeba przyjmowania suplementów wapnia, gdyż jego ilość we krwi pozostaje stabilna. Następuje naturalna odbudowa kości, jak ma to miejsce np. W przypadku zrostu kości po złamaniu.

Spanie na dywanie z tourmanium NM-2500 również przyspiesza proces nasycania kości wapniem, ponieważ pole magnetyczne ceramiki turmanium działa na błony komórkowe kości. Przyspiesza to odkładanie się wapnia w kościach. A normalizacja poziomu hormonów (poprzez uspokojenie układu nerwowego) chroni kości przed zniszczeniem w okresie menopauzy.

Zastosowanie sprzętu „Nuga Best” daje dobry efekt profilaktyczny osteoporozy , a także łagodzi poważne związane z wiekiem dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Działanie profilaktyczne pozwala zarówno zapobiegać, jak i pozbywać się poważnych związanych z wiekiem problemów układu mięśniowo-szkieletowego. Takich jak osteoporoza.

Комментарии  

+3 #1 Teresa Lubiejewska-Z 15.11.2020 12:50
Jestem bardzo zadowolona z dobrego sprzętu poprawiającego moje zdrowie jak również ze wspaniałych konsultantów, którzy przekazują nam wspaniałą wiedzę, no i oczywiście z przemiłego Dyrektora Salonu pozdrawiam !!
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty