Pas miostymulatora E3 to najlepsze narzędzie do bezpiecznego odchudzania, skuteczne narzędzie do pracy z ciałem w każdym wieku. Przecież pas miostymulatora uelastyczni brzuch, utrzyma napięcie i kształt mięśni, skoryguje kształt bioder, poprawi koloryt skóry, pozbędzie się cellulitu i normalizuje pracę jelit.
Ważne: pas miostymulatora E3 wyposażony jest w płytki z turmanium. Ceramika Tourmanium to wyjątkowy stop turmalinu i germanu z dodatkiem skał wulkanicznych.
Zdolność ceramiki turmanium do bycia źródłem ciepła podczerwonego po podgrzaniu jest najbardziej korzystna dla odmłodzenia organizmu . Ciało bez przeszkód przepuszcza fale podczerwone, ponieważ odpowiadają one widmowi promieniowania zdrowych komórek. Gdy komórki tkanki są podgrzewane pod wpływem ciepła, przywraca się w nich metabolizm i wzmacnia pozytywne reakcje.
Specjalne ochraniacze pozwalają na zastosowanie pasa E3 na niewielkich obszarach ciała: na ramionach, brzuchu, plecach, kolanach, nadgarstkach. Łatwo przyklejasz plaster do skóry, a dzięki mikroprądom szybko znikną bóle mięśni i zmęczenie.

Dlaczego pas miostymulatora E3 jest najlepszym sposobem na odchudzanie?

Ponieważ z E3 nie musisz trzymać się wyczerpujących diet, które mogą zaszkodzić Twojemu zdrowiu. Nie trzeba narażać się na ciężki trening. W końcu pas pozwala schudnąć w dowolnym miejscu i czasie. A jednocześnie E3 nie będzie odwracać uwagi od biznesu. Z pomocą E3 możesz schudnąć zarówno osoby młode,jak i starsze. Nie ma przeciwwskazań związanych z wiekiem. Stymulator mięśni jest łatwy w użyciu i nie wymaga dodatkowych umiejętności.

Jak osiąga się efekt odchudzania?

Pozytywny wynik w walce z otyłością uzyskuje się dzięki miostymulacji - zastosowaniu prądów impulsowych o niskiej częstotliwości. Do zakończeń nerwowych wysyłany jest impuls, który powoduje aktywne kurczenie się mięśni. Proces ten poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm, redukuje tkankę tłuszczową i redukuje liczbę komórek cellulitu.
Dla osób o różnym treningu fizycznym przewidziano 20 stopni intensywności pracy pasa. Kontrola pasa jest zintegrowana z korpusem. Wyświetlacz pokazuje stan naładowania akumulatora, poziom intensywności E3 oraz czas pracy paska.
Pas miostymulatora E3 może być stosowany w okolicach brzucha i talii oraz do redukcji tkanki tłuszczowej. Na pośladkach i udach - do walki z cellulitem. Na obręczy barkowej i dolnej części pleców - w celu rozluźnienia napiętych mięśni. Pod splotem słonecznym - w celu oczyszczenia ścian jelit i normalizacji żołądka.
Na rękach, nogach i stawach x - w celu złagodzenia bólu mięśni i przywrócenia wrażliwości. Na stopach - w celu poprawy krążenia krwi. Na dłoniach - w celu stymulacji punktów aktywnych biologicznie.

Zalety pasa miostymulatora E3: prosty i bezpieczny do utraty wagi. Najlepsze rezultaty daje połączenie ceramiki turmanium i prądów o niskiej częstotliwości. Wygodny panel sterowania włączy wymagany tryb. Wysokiej jakości materiał i nowoczesny ergonomiczny kształt sprawiają, że pasek miostymulatora E3 to stylowy gadżet, który chcesz pokazać znajomym.
E3 jest kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca i działa na baterii wystarczającej na 3-4 godziny zabiegów odnowy biologicznej. Stosowanie pasa E3 tourmanium to nowoczesny, bezpieczny i co najważniejsze skuteczny sposób na odchudzanie. Niepowtarzalna okazja do uatrakcyjnienia sylwetki i poprawy zdrowia.

Bądź zdrowy i szczęśliwy z Nuga Best!

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty