NUGA BEST jest bardzo prosty w konstrukcji i łatwy w użyciu. Sprzęt wyposażony jest w oprogramowanie, które pozwala na korzystanie z niego w domu bez udziału specjalistów.

Zakup sprzętu NUGA BEST można porównać do nabycia własnego sanatorium, które posiada osobistego lekarza (projektor wewnętrzny), 154 pielęgniarki (ceramika turmanium), „wąskiego” specjalistę (rzutnik pięciokulowy) i sanitariuszy, którzy usuwają wszelkie zbędne śmieci (stymulator mięśni) i zarządzają wszystkim administrator (zdalne sterowanie). Wszystkie zabiegi w sanatorium przeprowadzane są w czystym, natlenionym powietrzu.

NUGA BEST pomaga rozpocząć procesy rekonwalescencji dla zdrowia całej rodziny.

Sprzęt NUGA BEST jest niezbędną pomocą dla ciężko chorych osób o ograniczonej sprawności ruchowej (sparaliżowanych po udarze i pacjentów w stanie pozawałowym).

Sprzęt jest ekonomiczny, nie zużywa dużo prądu - maksymalnie 260W. Przy krótkim użytkowaniu w trybie maksymalnym średni pobór mocy wynosi 20 W.

W domu możesz samodzielnie regulować częstotliwość i czas pracy sprzętu. Stabilny wynik w odbudowie organizmu uzyskuje się stosując NUGA BEST w domu z częstotliwością 4 godziny dziennie (2-4 sesje masażu dziennie).

Rano masaż pomoże Ci się obudzić, nabrać witalności na cały dzień. Masaż w tym czasie jest konieczny, aby zapobiec udarowi i zawałowi serca.

Wieczorem, jeśli poczujesz się zmęczony, masuj przed snem. Pomoże to przywrócić energię zużytą w ciągu dnia, uspokoić układ nerwowy i wzmocnić funkcje organizmu.

Sprzęt pomaga zoptymalizować mikroklimat w domu. Naturalne minerały po podgrzaniu wytwarzają ujemnie naładowane jony. Taki mikroklimat można poczuć spacerując po lesie w górach oraz w pobliżu wodospadu. Teraz możesz poczuć przyjemną lekkość w swoim domu.

Pocenie się to ważny proces dla organizmu człowieka, który odgrywa ważną rolę w dobrym samopoczuciu. Zastosowanie ceramiki turmanium w temperaturze 70  C pozwala na stworzenie efektu sauny porównywalnego w działaniu do tradycyjnej termoterapii. Ciepło podczerwone poprawia krążenie krwi w organizmie, sprzyja eliminacji toksyn poprzez pocenie się, rozkład tłuszczów, poprawia metabolizm, co ostatecznie prowadzi do spadku masy ciała. Przy tworzeniu efektu sauny zaleca się wypicie 1-2 szklanek wody 20-30 minut przed sesją.

Podczas snu możesz używać ceramiki tourmanium, umieszczając matę tourmanium pod prześcieradłem, na którym śpisz. Dzięki temu będziesz narażony na całą noc. Podczas snu (8 godzin) organizm wypocznie dobrze, uzupełni energię wydatkowaną w ciągu dnia i szybciej poradzi sobie z przeziębieniem. Ciepło ceramiki tourmanium ogrzeje Cię w długą zimę.

Wykonując pracę intelektualną można usiąść na ceramice tourmanium. Poprawia pamięć i koncentrację. Dla dorosłych przydatne jest również siedzenie na dywanie z tourmanium, aby uniknąć zastoju krwi w miednicy małej i wszystkich powiązanych chorób.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty