NUGA BEST - Ważne wiedzieć

Jest syntezą wielowiekowych doświadczeń w profilaktyce zdrowia i nowoczesnych wysokich technologiach, medycynie ludowej i naukowej, zachodniej terapii manualnej (metoda korygowania nieprawidłowego ustawienia kręgów, w której szczególną uwagę zwraca się na kręgosłup szyjny) oraz refleksologii wschodniej.

„Nuga Best” - sprzęt do celów profilaktycznych, wysoce efektywne połączenie terapii długofalowymi promieniami podczerwonymi, pulsującymi prądami o niskiej częstotliwości, magnetoterapia z efektem jonizacji, refleksoterapia z efektem kauteryzacji i ucisku na punkty biologicznie czynne, rozciąganie wzdłużne kręgosłupa z efektem terapii manualnej. 

Zalecenia dotyczące użytkowania sprzętu Nuga Best

  • przed i po sesji wypij szklankę wody;
  • robić sesje w cienkich bawełnianych ubraniach;
  • możesz wykonywać sesje masażu od 1 do 4 razy dziennie z przerwą 4 godzin (w zależności od stanu zdrowia);
  • po sesji masażu nie narażać kręgosłupa na stres przez 30 minut; lepiej nie siadać (możesz leżeć, stać), nie podnosić ciężarów;
  • powstrzymać się od jedzenia przez 1 godzinę przed stymulacją mięśni brzucha pasem miostymulującym.
Ważne wiedzić : Nie stosować urządzenia u kobiet ciężarnych, osób z nowotworem złośliwym, wysoką gorączką, chorobami serca (z rozrusznikiem serca), zaburzeniami percepcji, problemami skórnymi w obszarach objętych zabiegiem lub spondylozą. Produkt można stosować na obszarach po zabiegach i/lub leczeniu operacyjnym wyłącznie po konsultacji ze sklepem lub firmą, od których został zakupiony produkt.
Korzystać z produktu po konsultacji z lekarzem.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty