\\rekomendacje od Nuga Best Polska

Jest to mechaniczne oddziaływanie na organizm ludzki za pomocą rąk, narzędzi lub specjalnych urządzeń. Ta metoda od tysięcy lat jest stosowana do leczenia, odprężania, wzmacniania organizmu. Dziś naszym pacjentom oferujemy wiele rodzajów masażu. Oczywiście, jak każdy zabieg medyczny, masaż ma przeciwwskazania, dlatego przed umówieniem wizyty u masażysty radzimy skonsultować się z lekarzem.

Najpopularniejszym rodzajem masażu jest zdrowie ogólne. Pomaga poprawić mikrokrążenie krwi, co z kolei przyczynia się do lepszego odżywienia tkanek i narządów wewnętrznych. Nasi Pacjenci zwracają uwagę, że ogólny masaż zdrowotny poprawia napięcie mięśni, pomaga się zrelaksować i pozbyć zmęczenia.

Masaż antycellulitowy jest często stosowany jako pomoc w walce o szczupłą sylwetkę - masażysta pomaga w ustanowieniu krążenia limfy, co sprzyja wzmocnieniu napięcia skóry i spaleniu tłuszczu podskórnego. Po zabiegu masażu antycellulitowego skóra staje się bardziej napięta i wyrównana.

Masaż akupresurowy może wydawać się nieco bolesny, ale świetnie sprawdza się przy bólach głowy, chorobach układu nerwowego, chorobach endokrynologicznych. Odruchowy masaż segmentalny to metoda oddziaływania na narządy wewnętrzne człowieka poprzez specjalne strefy projekcyjne. Tak więc, wykonując masaż pleców, możesz zmniejszyć ból stawu łokciowego, dłoni lub barku.

Kosmetyczny masaż twarzy to doskonały sposób na zachowanie młodości skóry. Działa ujędrniająco, poprawia ukrwienie tkanek, co wpływa na poprawę cery i wygładzenie zmarszczek.

Istnieje wiele innych technik masażu, które mogą poradzić sobie z różnymi chorobami, złagodzić nieprzyjemne objawy i wzmocnić organizm. Nie zaniedbuj tych zabiegów, naprawdę pomogą Ci poczuć się lepiej.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty