nugabest 26

BANDAŻ POD OCZY Z NANODIAMONTEM TOURMALINEM Nuga  Best

Wiele osób ma problemy ze wzrokiem. Telewizory, komputery i smartfony dodały pracę. W młodym wieku wzrok zaczyna się pogarszać, pojawia się pieczenie, suchość i zmęczenie oczu.

Nuga Medical oferuje ciekawy produkt do pielęgnacji oczu - plaster NS-1. To maska ​​wykonana z elastycznej tkaniny ze srebrnymi nitkami. Po jego wewnętrznej stronie znajdują się dwa duże koła turmalinu, sześć sześciokątów turmalinu, wpływające na obszar wokół oczu. Dwie dawki nanodiamentowego turmalinu pomagają stymulować skronie, zapobiegać problemom ze wzrokiem i łagodzić bóle głowy..

Maska turmalinowa pomoże złagodzić zmęczenie oczu, rozszerzyć naczynia krwionośne, poprawić krążenie krwi i przywrócić elastyczność mięśni gałki ocznej.

 

 

26.1

 

1. Maska z turmanium chroni przed jasnym światłem, stymuluje produkcję melatoniny, dzięki czemu sen staje się zdrowy. Podczas podróży należy zabrać ze sobą bandaż, który pomoże zasnąć lub zrelaksować się w samolocie, pociągu, autobusie lub samochodzie.

 

 

 

 

26.2

 

2.Schłodzony w lodówce bandaż pomoże złagodzić zmęczenie oczu i zmęczenie nagromadzone podczas długiej pracy lub nauki wieczorem.

 Lokalizacja przedstawiciela Nuga Medical w Polsce  https://nugamedical.pl/

 

 

 

26.3

 

3. W przypadku jęczmienia i suchych oczu nałóż ogrzany opatrunek z turmanium.

Ciepły kompres

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty