Basement egress window cost

 • Start
 • masażer kręgosłupa

masażer kręgosłupa

masażer kręgosłupa

Masażer, masażery - nugamedical.pl

Przyczyną wzrostu liczby chorób z osteochondrozą, rwą kulszową i pojawieniem się innych patologii kręgosłupa był siedzący tryb życia, wielogodzinne siedzenie przy komputerze. Zbawieniem w takiej sytuacji będzie masaż, stosowany od czasów starożytnych w celu łagodzenia zmęczenia oraz jako zabieg odnowy biologicznej.

Aby w pełni cieszyć się uzdrawiającą mocą masażu, wystarczy kupić urządzenie do masażu pleców, które sprzedawane jest za pośrednictwem sklepu internetowego ORTOS znajdującego się w Kijowie. Stając się właścicielem tego urządzenia, możesz z łatwością wykonać pełnoprawny masaż pleców dla siebie i swoich domowników w domu.

Czym są masażery domowe?

Tradycyjnie dzieli się je na:

 • mechaniczne - wyposażone w różną ilość rolek, kulek, rolek lub beczek próżniowych;
 • elektryczne - są najczęściej stosowane, działają z sieci elektrycznej, są łatwe w obsłudze, pozwalają na całkowity relaks.

Najpopularniejszym produktem, który prezentowany jest w szerokim asortymencie, są elektryczne masażery pleców. Obejmuje to krzesła, poduszki masujące i pasy.

Fotel jest oczywiście najskuteczniejszym urządzeniem do masażu, ale jest też najdroższy. Podczas korzystania z fotela wypracowywane są wszystkie grupy mięśni kręgosłupa. Dzięki niemu możesz w kilka minut rozładować stres po ciężkim dniu, nabrać nowego zastrzyku energii i poprawić samopoczucie.

Nie mniej popularne są poduszki do masażu. Mają wbudowane części rolkowe, które nie mniej efektywnie ćwiczą różne mięśnie pleców. Produkty są kompaktowe, lekkie, ich koszt jest znacznie niższy niż w przypadku foteli.

Kolejnym popularnym urządzeniem do masażu są paski. Skutecznie pomagają masować mięśnie dolnej części pleców i brzucha za pomocą impulsów elektrycznych. Podczas sesji pas nie musi być trzymany, to główna zaleta.

Innym popularnym rodzajem masażerów są ręczne masażery elektryczne. Wyglądają jak długa rączka z zamocowaną na końcu głowicą masującą. Zazwyczaj wyposażone są w wymienne głowice o różnych konfiguracjach. Urządzenia te są łatwe w obsłudze, lekkie, wydajne, a przy tym mają niską cenę.

masażer kręgosłupa lędźwiowego

   Masażer na plecy, talię, kręgosłup elektryczny. Oprócz masażu trakcyjnego istnieje funkcja wibracji, ogrzewania. Stosuje się go w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łagodząc ból i zmęczenie w pasie.

   W praktyce światowej uznawany jest za jeden z najlepszych masażerów dolnej części pleców. 

   Masażer wykorzystuje dynamiczną funkcję trakcji posuwisto-zwrotnej, która unosi kręgosłup lędźwiowy do góry, rozciąga kręgi i mięśnie lędźwiowe, łagodzi zmęczenie mięśni lędźwiowych oraz zmniejsza ból w dole pleców i pleców.

   Masażer ma różne tryby trakcji, które można regulować. Wysokość jazdy można regulować zgodnie z własnymi preferencjami, aby uzyskać pożądany komfort. Możesz także włączyć funkcję podgrzewania oraz funkcję masażu wibracyjnego. 

Poniżej możesz obejrzeć film o masażu lędźwiowym.

 Masaż wibracyjny po obu stronach talii wspomaga krążenie krwi i łagodzi zmęczenie mięśni talii.

   Funkcja ogrzewania na podczerwień wspomaga krążenie krwi, zmniejsza ból w okolicy lędźwiowej i pleców.

masażer kręgosłupa szyjnego

Masażer szyi, masażer kręgosłupa szyjnego


Masażer pleców i karku powoduje aktywne skurcze mięśni, poprawiając tym samym krążenie krwi i limfy. Walcz ze zmęczeniem mięśni po całym dniu pracy. Każdego dnia Twoja szyja pochyla się w kierunku ekranu telefonu komórkowego lub komputera. Praca siedząca powoduje ból kręgosłupa. Pomoże Ci elektryczny trenażer pulsu na szyję i ramiona. Urządzenie ma wbudowane 4 tryby masażu i 15 poziomów intensywności, które można łatwo regulować za pomocą prostych elementów sterujących zgodnie z Twoimi pragnieniami. Może być używany w domu, pracy, podróży i wypoczynku.

Opakowanie zawiera 2 elektrody. Służą do masażu pulsacyjnego, pobudzają krążenie krwi i poprawiają pracę mięśni, skutecznie łagodząc ból i zmęczenie w różnych częściach ciała. Masażer elektryczny z szyjką w kształcie litery U dopasuje się do każdej szyi i ma elastyczne skrzydełka.

 • Materiał elektrod - stal nierdzewna.
 • materiał ramy
 • Plastik ABS

Ekwipunek:

masażer karku, drut, nakładka 2 szt., bateria 2 szt.

Charakterystyka:

 • Typ: urządzenie do masażu
 • biały kolor
 • Nazwa marki: Wzrost
 • Obszary masażu: ramiona, ciało, szyja
 • Liczba programów / trybów: 4
 • Moc masażu, W: 100-240
 • Napięcie, V: 5
 • Rodzaj zasilania: wymienna bateria
 • Liczba rolek masujących: 2
 • Ogrzewanie: Tak
 • Rzeczywisty rozmiar towaru, cm: 14,5x14,2
 • Programy ręczne: takRodzaj masażu: Akupunktura, Akupresura, Wibracyjny, Pulsacyjny, Klasyczny, Kombinowany, Leczniczy, Miostymulujący, Wellness, Ugniatający, Relaksujący
Sposób użycia: 1) Przed użyciem wskazane jest zwilżenie skóry odcinka szyjnego kręgosłupa wilgotnym ręcznikiem, a następnie nałożenie produktu na szyję. Elektrody należy umieścić bliżej skóry odcinka szyjnego kręgosłupa. Dostosuj pozycję masażera. Włącz, dostosuj odpowiednią intensywność i tryb masażu. 2) Naciśnij przycisk [ON/OFF], aby przejść do trybu domyślnego (domyślna pozycja transmisji to 0). 3) Naciśnij przycisk [M], aby przełączyć tryb (dostępne są 4 tryby). 4) Naciśnij przycisk [+]/[-], aby dostosować intensywność (dostępnych jest 15 intensywności). 5) Naciśnij środkowy przycisk, aby nagrzać. Migaj raz, aby uzyskać niską temperaturę, mignąć dwa razy, aby uzyskać średnie ciepło, mignąć trzy razy, aby uzyskać wysoką temperaturę (następnie naciśnij środkowy przycisk, aby wyłączyć ogrzewanie).

 

masażer kręgosłupa

Elektryczny masażer pleców to doskonałe urządzenie do łagodzenia zmęczenia, eliminowania ostrych bólów mięśni i skurczów szyi, ramion i pleców. Dzięki delikatnemu uderzeniu urządzenie do masażu pozwala rozluźnić tkanki mięśniowe, rozszerzyć naczynia krwionośne, zwiększyć przepływ krwi i metabolizm. Regularne korzystanie z masażera pleców pozwala zawsze być w dobrej formie, korzystając z urządzenia zarówno w domu, jak i w biurze czy samochodzie.

Czym są masażery pleców?

Istnieje kilka rodzajów masażerów pleców. Wszystkie różnią się wyglądem i sposobem użytkowania. Według rodzaju uderzenia można kupić rolkę do masażu pleców, wibrację, próżnię.

W mechanizmach rolkowych jako elementy robocze stosuje się rolki. W zależności od modelu rolki wykonują ruch ukierunkowany wzdłuż grzbietu lub obroty okrężne. Dzięki ruchowi kierunkowemu osiąga się maksymalny efekt z przyjęcia procedur. Z kolei obroty okrężne sprawiają, że masaż jest miękki, podobnie jak ugniatanie mięśni przez profesjonalnego masażystę.

Elektryczny masażer wibracyjny pleców wyposażony jest w silniki, które po włączeniu zaczynają wibrować. Impulsy powstałe z wibracji skutecznie rozluźniają i tonizują tkankę mięśniową, pozwalając uzyskać maksymalny efekt odprężenia.

Modele kubków próżniowych są zaprojektowane tak, aby wytworzyć chowany nacisk. Dodatkowo wyposażone są w rolki zwiększające efekt terapeutyczny. Takie urządzenia doskonale nadają się do masażu pleców i karku, a także do zabiegów masażu antycellulitowego.

Dodatkowo elektryczny masażer pleców może mieć wbudowaną grzałkę IR. Rozgrzanie mięśni pozwala na zwiększenie przepływu krwi, poprawę przemiany materii, rozładowanie napięcia i odprężenie organizmu.

 

masażer kręgosłupa na krzesło

 

Masażer oparcia fotela to wielofunkcyjne urządzenie do wpływania na jedną lub więcej stref. W ciągu zaledwie kilku minut rozluźnienie i skurcze mięśni ustępują. Rozgrzewka ze sztywnym karkiem zapobiega bólom głowy. Masaż dolnego odcinka kręgosłupa odciąża odcinek lędźwiowo-krzyżowy. Stymulacja wszystkich stref jednocześnie jest porównywalna z pełnoprawnym masażem od specjalisty.

Efekt zastosowania masażera pleców

Regularne korzystanie z urządzenia przyczynia się do zapobiegania odkładaniu się złogów, stagnacji krwi i limfy, naruszeniom i wielu innym konsekwencjom siedzącego trybu życia. Taki masaż działa antystresowo, poprawiając ogólne samopoczucie i nastrój.

Jak korzystać z masażera 

Masażer pleców do fotela jest łatwy w użyciu. Wystarczy go wzmocnić na dowolnym siedzeniu i włączyć. Instrukcje wskazują moc i programy, które można skonfigurować. W zależności od modelu mogą to być następujące tryby:

 • Masaż wibracyjny szybko łagodzi skurcze i napięcie włókien mięśniowych;
 • Głęboki masaż rolkami przenika i ćwiczy mięśnie, podnosząc napięcie i poprawiając krążenie płynów;
 • Technika akupresury Shiatsu będzie miała bardzo skuteczny efekt akupunktury;
 • Promieniowanie podczerwone przyczynia się do dodatkowego gojenia i łagodzenia bólu.

mata masująca do masażu masażer kręgosłupa pleców

Stosowane w domu maty do masażu pleców pozwalają leczyć schorzenia układu nerwowego i moczowo-płciowego, układu oddechowego i pokarmowego, zwalczać przewlekłą migrenę i otyłość – lista jest nieskończona. Aby odbyć sesję rekonwalescencji terapeutycznej, nie trzeba umawiać się na wizytę u profesjonalnego masażysty. W mieszkaniu, na wsi, nawet w pracy, maty do masażu doskonale radzą sobie ze swoimi leczniczymi funkcjami. Wystarczy, aby osoba cierpiąca na ból pleców rozłożyła produkty do masażu na kanapie, kanapie, podłodze i poddała się zabiegowi relaksacyjnemu. Moduły odciążające nie uszkadzają skóry i nie powodują bólu, dlatego są odpowiednie dla dorosłych i dzieci, kobiet w ciąży i osób starszych.

masażer kręgosłupa
masażer kręgosłupa lędźwiowego
masażer kręgosłupa szyjnego
masażer kręgosłupa
masażer kręgosłupa na krzesło
mata masująca do masażu masażer kręgosłupa pleców

 


Nuga Best
Мasażer, pistolet do masażu, masażer do pleców, masażer do głowy, masazer do glowy, masażery, masazer do plecow, masażery do pleców, masazery, masażer do glowy, masazer do głowy, masażer do plecow, masazery do plecow.
Nuga Best Polska
Oficjalny przedstawiciel
International

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl