Basement egress window cost

masażer karku

 masażer karku

Masażer, masażery - nugamedical.pl

Masażer rolkowy Masażer ugniatający karku,  karku i ramion, 12V, 24W - pomaga w uśmierzaniu bólu okolicy kołnierza i pleców, co jest szczególnie dobre po wysiłku fizycznym. To urządzenie najlepiej wykorzystać podczas oglądania filmu lub czytania książki, wieczorem, przed pójściem spać, dla komfortowego wypoczynku w przyjemnej atmosferze. Po pierwszej „sesji” poczujesz się zupełnie inaczej, a rano obudzisz się wypoczęty, wypoczęty i pogodny.

Jak korzystać z elektrycznego masażu pleców i szyi: Umieść masażer na szyi i ramionach (lub na odcinku lędźwiowym, jeśli chcesz go masować). Włącz masażer. Włącz ogrzewanie IR masażera. Wybierz kierunek obrotów rolek masujących. Optymalny czas na masaż to 30 minut. Wykonuj ten półgodzinny masaż raz dziennie. Po zakończeniu masażu wyłącz masażer i odłącz go od sieci.

Cechy :

 • Cztery rolki masujące
 • Rolki obracają się w 2 kierunkach (regulowane)
 • Ogrzewanie na podczerwień (funkcja)
 • Automatyczny timer (8 minut)
 • Zewnętrzna część masażera wykonana jest z wysokiej jakości miękkiej tkaniny.

Główne zalety:

 • Skutecznie ugniata i rozluźnia szyję, ramiona, dolną część pleców, biodra, łydki, łagodząc ból i bóle.
 • Zmniejsza napięcie mięśni.
 • Poprawia krążenie krwi i przepływ limfy.
 • Lekki i kompaktowy masażer - może być używany w domu iw biurze.
 • Masażer wyposażony jest w panel sterowania, za pomocą którego można regulować poziom intensywności oraz wybierać tryby masażu.
 • Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja urządzenia. Ergonomia w tym urządzeniu stoi na niespotykanej dotąd wysokości.
 • Masażer, jak rękawiczka, siada na pożądanych strefach. To masażer dla ludzi - wykonany z uwzględnieniem anatomii człowieka.
 • Wygodny krój pozwala się zrelaksować i zapomnieć o wszystkim. Wierzch masażera pokryty jest miękką, przyjemną skórą.
 • Naciśnięcie przycisku rozgrzeje zmęczone mięśnie, znacznie poprawi krążenie krwi i przygotuje organizm do pełnego relaksu.

 

 

masażer karku i pleców

Główna charakterystyka:

 • wygodny w użyciu, ponieważ jest wykonany w formie peleryny na ramionach i eksponuje kontury ciała;
 • na końcach masażer posiada pętle na ręce, które pozwalają trzymać i przesuwać urządzenie podczas pracy, a wewnątrz znajduje się 8 rolek masujących, które obracają się w różnych kierunkach, symulując ruchy rąk masażysty;
 • może być stosowany nie tylko na szyję, ale również na inne partie ciała, ponieważ paski pozwalają regulować siłę nacisku i przesuwać masażer, aby oddziaływać na określone obszary;
 • posiada dodatkową funkcję podgrzewania rolek;
 • masażer jest podłączony do gniazdka elektrycznego lub zapalniczki samochodowej za pomocą zasilaczy dołączonych do urządzenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w domu, w biurze, w samochodzie;
 • Posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz system ochrony przed przegrzaniem, dzięki czemu zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Zalety:

 • wpływa na biologicznie aktywne punkty strefy szyjno-kołnierzowej;
 • wykorzystuje technikę masażu Shiatsu, która regeneruje mięśnie, łagodzi zmęczenie i napięcie, likwiduje ból i harmonizuje stan umysłu;
 • poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach i aktywuje procesy metaboliczne;
 • masaż górnej części pleców pomaga złagodzić ból migrenowy;
 • masować mięśnie brzucha po intensywnym treningu, jeśli umieścisz masażer na brzuchu;
 • zmniejsza ból pleców, gdy jest stosowany w dolnej części pleców.

 

 

beurer masażer karku

Dzięki urządzeniu do masażu karku otrzymujesz własne studio masażu w domu. Imitujące dłonie głowice masujące 4D dają wrażenie prawdziwego masażu.

Opcjonalnie dostępna jest funkcja kojącego ciepła. Zbawienny efekt po długim dniu!

Główna charakterystyka:

 • Masaż penetrujący i ugniatający rozluźniający mięśnie
 • Ręcznie symulowane głowice masujące 4D zapewniające prawdziwy masaż
 • Ze zdejmowanym pokrowcem, który można prać
 • 4 wałki ugniatające i 2 węzły kompresyjne
 • Z funkcją rozgrzewania
 • Dwa poziomy intensywności + 1 tryb masażu
 • Obrót w prawo lub w lewo
 • Ze zdejmowanym pokrowcem, który można prać
 • Łatwość obsługi dzięki elementowi sterującemu umieszczonemu na urządzeniu
 • Praktyczne pokrętła do regulacji siły masażu
 • Automatyczne wyłączanie

 

medisana masażer karku

Lekkie napięcie i głębsze wzmocnienie mięśni można optymalnie leczyć masażem wibracyjnym. Masażer karku NM 866 współpracuje z masażem wibracyjnym. Wibracje i ciepło powodują lekkie drżenie mięśni. Delikatny masaż łagodzi napięcie i rozciąga się na dolne partie mięśni. NM 866 jest lekki i poręczny - idealny nawet w podróży.

masażer karku medivon

Medivon przedstawia obrożę masującą Shiatsu CF-6302 . Jedyny produkt na polskim rynku, który charakteryzuje się precyzją wykonania, łatwością utrzymania oraz eleganckim kształtem.

Marka Medivon specjalizuje się w najwyższej jakości produktach do masażu wytwarzanych na niemieckiej licencji. Połączenie tych składników sprawia, że ​​już po pierwszym użyciu nie będziesz w stanie wyobrazić sobie dnia bez porcji relaksującego masażu.

masażer karku xiaomi

 • 3 rodzaje masażu
 • Funkcja rozgrzewania
 • 8 dni pracy na baterii

Bardzo skuteczny masażer karku, który skutecznie pobudza krążenie krwi w odcinku szyjnym i łagodzi napięcie mięśni. Stosowany jest w profilaktyce i leczeniu osteochondrozy. Delikatne ocieplenie szyi i usunięcie procesów zapalnych. Posiada tryby masażu temperatury i wibracji. Kompaktowa, łatwa w obsłudze i długa żywotność baterii.

masażer karku silvercrest

Masażer karku Silver Crest to wyjątkowy masażer, który zapewni Ci niezapomniany masaż shiatsu. Masażer karku złagodzi zmęczenie, pomoże szybko przywrócić siły, rozciągnąć sztywne mięśnie karku i pleców. Masażer szyi Silver Crest wyposażony jest w dwie obrotowe głowice masujące Shiatsu o 2-stopniowej intensywności. Do regulacji siły masażu przewidziano specjalne pasy. Miękka górna powierzchnia masażera karku zapewni przyjemne uczucie podczas masażu. A funkcja grzania i masażu wibracyjnego pomoże Ci się zrelaksować po długim dniu w pracy. Urządzenie pomoże szybko przywrócić sztywne mięśnie szyi i pleców. Nie ma timera, ale zaletą masażera jest to, że urządzenie wyłącza się po około 15 minutach masażu. Masażer szyi Silver Crest Funkcje: Typ sterowania: Sterowanie automatyczne/ręczne: za pomocą wbudowanego panelu sterowania Obszar masażu: obszar kołnierza Rodzaj efektu masażu: wibracja, ogrzewanie podczerwienią, masaż rolkowy, masaż Shiatsu, ugniatanie Liczba obrotowych głowic masujących: 2 (masaż shiatsu) Poziomy intensywności masażu: 2 Przełączana funkcja wibracji i grzania funkcja (można łączyć w celu rozluźnienia mięśni karku) Pasy specjalne: do regulacji siły masażu Napięcie: 220 V Zasilanie: z sieci, przewód - 2,8 m Produkcja: Niemcy. Opakowanie zawiera zasilacz. 2 Przełączana funkcja wibracji i funkcja grzania (można je łączyć w celu rozluźnienia mięśni szyi) Specjalne paski: do regulacji siły masażu Napięcie: 220 V Zasilanie: z sieci, przewód - 2,8 m Wyprodukowano w Niemczech. Opakowanie zawiera zasilacz. 2 Przełączana funkcja wibracji i funkcja grzania (można je łączyć w celu rozluźnienia mięśni szyi) Specjalne paski: do regulacji siły masażu Napięcie: 220 V Zasilanie: z sieci, przewód - 2,8 m Wyprodukowano w Niemczech. Opakowanie zawiera zasilacz.

 

masażer karku z funkcją grzania

Łagodzi zmęczenie i rozluźnia mięśnie szyi

Dzięki technologii impulsowej napięcie karku jest uwalniane od wewnątrz, dzięki czemu szyja i ramiona są natychmiast rozluźnione.

Dodatkowo inteligentny masażer SKG K6 zasilany z ramienia ARM jest wyposażony w funkcję grzania stałą temperaturą, którą można regulować w trzech poziomach: wysoka-średnia-niska.

Różnorodność kolorów

Masażer występuje w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz dopasować go do swojego zwykłego stylu ubioru.

Konstrukcja pierścienia w kształcie litery U

Przyjemny do noszenia na co dzień, masażer SKG K6 w kształcie litery U łatwo dopasowuje się do szyi o różnej grubości.

Korpus urządzenia wykonany jest z bardzo elastycznego tworzywa sztucznego, a także dość przyjemnej w dotyku sztucznej skóry.

Urządzenie waży zaledwie 121 gramów.

Dookólna pływająca głowica masująca

Przenośny masażer SKG K6 wyposażony jest w dookólną głowicę masującą, która może obracać się o 360°, przyczyniając się do dokładniejszego masażu odcinka szyjnego kręgosłupa.

Dodatkowo SKG K6 posiada 4 tryby pracy i 15 poziomów intensywności masażu, od silnego do słabego, które można przełączać za pomocą mechanicznych przycisków sterujących znajdujących się na korpusie urządzenia, a także za pomocą odpowiedniej aplikacji mobilnej.

Złagodzić odczucia bólu

Jeśli masz sztywność karku podczas długotrwałego użytkowania lub odczuwasz ból w odcinku szyjnym kręgosłupa, użyj funkcji ogrzewania, aby przywrócić warunki do pracy.

W sumie SKG K6 ma trzy stopnie grzania: niski (37°C-39°C), średni (39°C-41°C) i wysoki (41°C-43°C).

Każdy zabieg masażu nie powinien trwać dłużej niż 15 minut.

Bardzo skuteczna technika masażu

Częstotliwość impulsu elektrycznego przekazywana jest do głębokich warstw skóry, a do masażu stosuje się różne techniki modelujące, aby uzyskać efekt głębokiego rozluźnienia odcinka szyjnego kręgosłupa.

homedics masażer karku

Cechy masażera szyi shiatsu HoMedics NMS-250-EU :

 

2 rolki masujące, 2 programy: z trybem grzania i bez.

Delikatnie lecz skutecznie rozluźnia mięśnie szyi.

Wygodne uchwyty pozwalają używać masażera do każdego rodzaju szyi

Masażer doskonale rozwiązuje problemy związane z bólem i łagodzeniem napięcia w barkach i karku. Zapewnia ugniatający masaż Shiatsu, pomagając szybko złagodzić ból i napięcie.

 

Masażer karku HoMedics NMS-250-EU jest odpowiedni dla każdego członka Twojej rodziny i będzie wspaniałym prezentem dla Twoich przyjaciół.

 

 

masażer karku
masażer karku lidl
masażer karku i szyi
masażer karku media expert
lidl masażer karku
masażer karku i pleców
beurer masażer karku
masażer karku allegro
medisana masażer karku
allegro masażer karku
masażer karku netto
masażer karku beurer
netto masażer karku
masażer karku medisana
masażer karku medivon
medivon masażer karku
masażer karku z kamieniami nefrytowymi
masażer karku xiaomi
masażer karku rtv agd
masażer karku pleców
masażer karku silvercrest
masażer karku i szyi allegro
masażer karku ceneo
wibracyjny masażer karku nm 865
masażer karku z funkcją grzania
homedics masażer karku
masażer karku beurer mg 150
jaki masażer karku
silvercrest masażer karku
masażer karku i asist

 


Nuga Best
Мasażer, pistolet do masażu, masażer do pleców, masażer do głowy, masazer do glowy, masażery, masazer do plecow, masażery do pleców, masazery, masażer do glowy, masazer do głowy, masażer do plecow, masazery do plecow.
Nuga Best Polska
Oficjalny przedstawiciel
International

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl