Basement egress window cost

 • Start
 • masażer do stóp

masażer do stóp

masażer do stóp

Masażer, masażery - nugamedical.pl

Symulacja masażu punktów akupunkturowych
Główną technologią jest symulacja masażu punktów akupunkturowych przez profesjonalnego masażystę. Codzienny masaż trwający 15 minut, z łatwością łagodzi zmęczenie stóp nagromadzone przez cały dzień.

Innowacyjna
konstrukcja z podwójnymi rolkami Masażer do stóp LERAVAN LJ-ZJ008 wykorzystuje konstrukcję z dwoma rolkami o wysokiej i niskiej częstotliwości. Masaż falami obejmuje przód stopy do środka stopy, co odpowiada 36 dużym punktom akupresury na stopie.

Wysokie i niskie rolki obracają się w przód iw tył, masując przednią część stopy z różnym naciskiem.

Wystarczy 3-5 minut tego masażu każdego ranka, aby złagodzić napięcie mięśni.

3 intensywności i 2 tryby czasu
Wybierz odpowiednią intensywność i 15 lub 30 minutowy czas trwania masażu, aby zaspokoić potrzeby masażu stóp całej rodziny.

Dzięki LERAVAN LJ-ZJ008 odczujesz zauważalną poprawę zdrowia swojego i swojej rodziny.

 

wodny masażer do stóp

 

Uzupełnieniem funkcji wibromasażu jest hydromasaż hydromasażowy, który zapewnia delikatną terapię dla nóg, pobudza krążenie krwi i pobudza strefy refleksyjne stóp.

Ta wanna z hydromasażem do stóp jest również wyposażona we wkładkę masującą i dyszę masującą, aby dodatkowo masować określone punkty na podeszwie stopy, oddziałując na różne narządy.

Zdejmowana osłona przeciwbryzgowa i otwór spustowy wody znacznie ułatwiają czyszczenie i przechowywanie.

Oznaczenie maksymalnego poziomu napełnienia wodą zapewni optymalne wypełnienie wanny, wyeliminuje rozpryskiwanie i polewanie wodą podczas masażu.

 

masażer do stóp drewniany

 

Drewniany masażer do stóp posiada szereg przydatnych właściwości.

 • Poprawia krążenie krwi dzięki kontaktowi skóry z drewnianymi elementami produktu. Ta interakcja przynosi pozytywny efekt dla całego organizmu.
 • Łagodzi zmęczenie, zapobiega bólom głowy.
 • Uruchomienie procesów odpornościowych wzmacniających obronę organizmu przed niekorzystnymi czynnikami w postaci chorób i przeziębień.
 • Działa na układ limfatyczny, łagodząc obrzęki.
 • Pozwala szybko przywrócić wrażliwość skóry po zabiegach chirurgicznych lub poważnych urazach.

 masażer do stóp wodny

Wanny do masażu

Cały dzień spędziłeś na nogach, a wieczorem czujesz się trochę zmęczony? W takim przypadku należy szczególnie zadbać o stopy i pozwolić im na regenerację i odpoczynek. Najodpowiedniejszą opcją jest kąpiel z masażem , która pomoże Ci ponownie stanąć pewnie na nogach.

Wszystko zależy od jakości naszego życia, więc jeśli w domu jest kąpiel stóp z masażem, uzyskanie dobrego nastroju będzie znacznie łatwiejsze. Czasami może być trudno policzyć, ile kilometrów dziennie przeszliście, a ciągłe napięcie nóg powoduje zmęczenie, a czasami nawet ból, dlatego aby tego uniknąć, warto zadbać o dodatkową pielęgnację stóp. Masaż stóp pozwoli Ci się zrelaksować, a w międzyczasie zapomnieć o troskach i nastawić się na kolejne długie podróże. Konstrukcja tego urządzenia jest nowoczesna, dzięki czemu wanna do masażu stóp może stać się przyciągającym wzrok akcentem wnętrza łazienki, co przyniesie znacznie więcej korzyści. Korzystanie z tego urządzenia jest bardzo proste i wygodne, dzięki czemu wszyscy członkowie rodziny z przyjemnością skorzystają z jego zalet: kąpiel stóp dla dzieci dostarczy radosnych emocji, a ich rodzice będą mogli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Dla tych, którzy zastanawiają się, czy masażer do stóp , kąpiel stóp naprawdę jest tego wart , opinie i opinie tych, którzy już je wypróbowali, pomogą zdecydować, czy to urządzenie powinno pojawić się w koszyku. Wanny do masażu stóp są sprzedawane w sklepie internetowym 220.lv, więc zatrzymaj się i przyjrzyj się bliżej gamie oferowanych produktów. Tutaj cena masażowych kąpieli stóp przyciąga wzrok kupujących, a także przyjemny i wygodny sposób na ich zdobycie.

Po długim i męczącym dniu w pracy czasem nie chce się iść do najbliższego sklepu i szukać odpowiedniego produktu, a fakt, że wanienka do masażu stóp jest sprzedawana w Internecie, brzmi jak alternatywa dla zaoszczędzenia dodatkowego czasu. W naszym asortymencie znajdują się masujące wanny do stóp firm Bosch , Camry, Concept, Beurer, Bomann, Mpm oraz innych producentów oferowanych produktów - wybierz to, czego potrzebujesz, a w niedalekiej przyszłości produkt zostanie dostarczony do Twojego domu. 

 

hydro masażer do stóp

 

Jakie są zalety kąpieli do masażu stóp? 

Poprawia się krążenie krwi, okazuje się tonizujące (jeśli woda jest chłodna) i relaksujące (jeśli woda jest ciepła). Dodatkowo jest to doskonały preparat do pedicure – skóra zmiękcza, usuwa szorstkość.

Czy każdy może skorzystać z kąpieli stóp lub czy są jakieś przeciwwskazania Twoim zdaniem? 

Tak, istnieją. Gorącej kąpieli stóp nie można robić kobietom w ciąży i pacjentom z nadciśnieniem, osoby z infekcjami grzybiczymi również lepiej powstrzymać się od zabiegu (lub zrobić to indywidualnie, aby nie dopuścić do zarażenia innych). Ponadto przeciwwskazania obejmują cukrzycę, wszelkie zmiany skórne (rany, pęknięcia, egzemy, zapalenia skóry) oraz choroby onkologiczne. To prawda, że ​​w tym drugim przypadku lekarze „miękną” - nie można używać tylko emitera IR. 

 

drewniany masażer do stóp

 

Masażer do stóp drewniany, igłowy, idealny do radzenia sobie z cierniami, dną moczanową, artretyzmem, modzelami stóp lub po prostu przyniesie przyjemność po ciężkim dniu. Długość 25 cm.

Na stopach ludzkich znajduje się około 70 000 zakończeń nerwowych, które tworzą strefy odruchowe związane z definicją narządów wewnętrznych. 

Podczas masażu aktywowane są funkcje ochronne organizmu. 

Masażery do stóp pozwalają na samodzielne wykonanie prostego masażu, który nie wymaga specjalnych umiejętności.

 

najlepszy masażer do stóp

Masażery do stóp różnią się sposobem działania: kompresyjnym, rolkowym, wibracyjnym i kombinowanym.

Przy  ściskaniu  nogi są ściskane dzięki naprzemiennemu wypełnianiu poduszek powietrzem. Urządzenia te wykonane są w formie wgłębienia zakrywającego stopę i część kostki lub w formie buta, w którym noga jest umieszczona aż do uda. Masaż uciskowy działa łagodnie na tkanki, poprawia krążenie krwi i odpływ limfy.

W  masażerach rolkowych  uderzenie realizowane jest przez system rolek obracających się w różnych kierunkach iz różną prędkością. Takie urządzenia można skonfigurować do różnych rodzajów masażu: ugniatania, głaskania oraz elementów japońskiej akupresury Shiatsu. Masażer rolkowy głęboko ćwiczy mięśnie i łagodzi ból, zmęczenie nóg, a także może być stosowany do zapobiegania płaskostopiu.

Masażery wibracyjne  to platforma z występami wibrującymi z różnymi prędkościami i amplitudami. Masaż wibracyjny sprzyja odprężeniu, przywraca krążenie krwi, łagodzi ból i zmęczenie. Może być stosowany w profilaktyce chorób stawów, a także w celu zwiększenia napięcia mięśniowego.

W  masażerach kombinowanych  powyższe metody naświetlania łączy się w różnych wersjach.

Modele masażerów elektrycznych do użytku domowego mają moc od 30 W do 80 W, czyli mniej niż w przypadku profesjonalnych urządzeń instalowanych w placówkach medycznych. Dlatego nie należy oczekiwać od nich pełnoprawnego masażu terapeutycznego.

Wszystkie masażery są fabrycznie wyposażone w kilka trybów regulacji intensywności ekspozycji. Wiele urządzeń obsługuje funkcję ogrzewania podczerwienią dla lepszego rozluźnienia mięśni, przywrócenia termoregulacji, którą również można regulować. Funkcja automatycznego wyłączania ochroni przed poparzeniem, jeśli osoba zaśnie podczas zabiegu.

Timer umożliwia ustawienie czasu masażu w zakresie od 15 do 30 minut w krokach co 5 minut.

Wbudowany wyświetlacz, jeśli jest, wyświetla wszystkie parametry zabiegu: prędkość obrotową wałka, siłę ściskania, amplitudę drgań, temperaturę nagrzewania, czas masażu. Niektóre modele są wyposażone w pilota dla jeszcze większego komfortu użytkownika.

 

masażer do stóp łucznik

 

Masażer do stóp B-8063 posiada funkcję podgrzewania wody, czyli podgrzewania stóp promieniowaniem podczerwonym oraz utrzymywania temperatury podczas masażu bąbelkowego i wibracji.

Masażer do stóp B-8063 zapewni przyjemne uczucie poprawiając krążenie krwi i przyspieszając regenerację komórek, aktywując i rewitalizując stopy oraz rozluźniając napięte mięśnie.

Masaż stóp wywołuje uczucie odprężenia i odprężenia wzmocnione ciepłem jakie promieniuje - podgrzewając płytę urządzenia podgrzewa wodę do przyjemnej temperatury 48-50°C , która jest następnie utrzymywana na stałym poziomie.

Wyposażony jest w wypustki stymulujące odpowiednie obszary stopy, a także szczoteczkę i pumeks do złuszczania.

Masażer B-8063 posiada regulację temperatury do sterowania ogrzewaniem. Bezpiecznik wewnętrzny chroni przed porażeniem prądem i zwarciem oraz jest oddzielony od prądu, dzięki czemu nie ma kontaktu z wodą.

Masażer B-8063 posiada instrukcję obsługi. Polskie, które proszę przeczytać przed użyciem sprzętu.

 

masażer do stóp mpm

  

Masażer MPM MMS-03 jest bardzo łatwy w obsłudze dzięki sześciu rolkom z kolcami masującymi i emiterowi podczerwieni.

Hydromasaż przynosi ulgę i dobre samopoczucie zmęczonym, opuchniętym stopom. Utrzymuje stałą temperaturę wody, pobudza i poprawia krążenie krwi. Masażer do stóp łączy dobroczynne właściwości wody z leczniczym działaniem masażu, wykorzystując ich właściwości odprężające i lecznicze. Masowanie każdej części ciała, w tym stóp, to skuteczny sposób na pobudzenie krążenia poprzez zwiększenie dotlenienia komórek. Kąpiel i masowanie stóp pomaga osiągnąć efekty w leczeniu migren, bólów głowy, przeziębień i nerwobólów. Dodatkowo korzystnie wpływa na zmęczone kończyny dolne. Stosowany regularnie urządzenie do masażu stóp regeneruje skórę, pozostawiając ją gładszą i jaśniejszą. Podgrzewany spód urządzenia pomaga utrzymać stałą temperaturę wody. Wyczuwalne wibracje mogą szybko przywrócić dobre samopoczucie i odprężenie, a relaksujący masaż to idealny sposób na zakończenie pracowitego dnia. Masaż wykonywany jest za pomocą wibracji, które pomagają złagodzić stres w ciągu dnia. Wielofunkcyjna dolna część masażera delikatnie masuje i zapewnia przyjemny efekt relaksujący. Ciepłe: podgrzewane dno utrzymuje wodę w stałej temperaturze

 

elektryczny masażer do stóp

Jak korzystać z masażera 

Elektryczny masażer do stóp jest prosty w obsłudze – włącz go, wybierz program i umieść stopy w otworach. Urządzenie zapewnia automasaż, ale możesz ręcznie wybrać intensywność i tryby. W urządzeniach z reguły jest ich kilka:

 • Masaż rolkowy korzystnie wpływa na punkty aktywne na palcach, piętach i środkowej części stopy. Działa podobnie do refleksologii. Pomaga szybko złagodzić dyskomfort po wysiłku.
 • Presoterapia odbywa się za pomocą ciśnienia powietrza dostarczanego do poduszek powietrznych. Masaż uciskowy ma działanie tonizujące, dobrze łagodzi obrzęki i obrzęki.
 • Masaż shiatsu stymuluje punkty aktywne, przywracając lekkość i komfort nogom.

Niektóre modele są wyposażone w funkcję rozgrzewania, którą można aktywować w razie potrzeby. Dostarczone ciepło zwiększa skuteczność zabiegu. Zaleca się przeprowadzenie całej sesji od 5 do 15 minut. Wystarczy powtarzać je 2-3 razy w tygodniu.

Korzyści z masażu

Elektryczne masażery przeznaczone są dla dużych stóp, dzięki czemu każdy może z nich korzystać, a kompaktowe urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Jest bardzo łatwy w użyciu, instrukcje zawierają dostępne zalecenia dla maksymalnego efektu.

Wcześniej na stopy można nałożyć kosmetyk do pielęgnacji spa. W takim przypadku konieczne jest noszenie ochraniaczy na buty lub worków ochronnych, aby nie pobrudzić urządzenia od środka.

Kupując masażer elektryczny, oszczędzasz na kosztownych sesjach w salonie. Kompletną pielęgnację nóg i stóp tak łatwo zapewnić w domu dzięki profesjonalnemu urządzeniu.

 

masażer do stóp beurer

Zapewnij swoim stopom wieczorny relaks, na jaki zasługują dzięki urządzeniu do masażu stóp Beurer FM 90.
Energetyzujący i relaksujący masaż shiatsu oraz masaż powietrzem na podeszwach i piętach pomogą Ci zregenerować się po całym dniu pracy, rozluźnić napięte mięśnie i sprawią, że poczujesz się światło i inspiracja.

Urządzenie ma następujące działanie: pobudza krążenie krwi, poprawia regenerację komórek, regeneruje i zwalcza zmęczenie nóg, rozluźnia napięte mięśnie.

Mocny i kojący
masaż Shiatsu Masaż ciśnieniowy stóp i pięt z 3 stopniami intensywności, masaż stref refleksyjnych.

3 ustalone programy masażu:

 • tylko ciśnienie powietrza
 • masaż bez ciśnienia powietrza
 • masaż ciśnieniowy,

 jaki masażer do stóp

Jak wybrać masażer do stóp?

Raczej trudno jest doradzić zakup masażera do stóp o ściśle określonym modelu, ponieważ dla konsumenta nie zawsze ważna jest tylko funkcjonalność. Oprócz rodzaju masażera i różnych programów masażu dla wielu osób ważny jest również jego wygląd, marka, głośność emitowanego dźwięku podczas pracy, a nawet kolor. Istnieje jednak szereg ważnych parametrów, które należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności przy zakupie urządzenia.

Typ masażu

W sprzedaży dostępne są różne rodzaje masażerów, z których niektóre nie służą do innych celów poza uzyskaniem przyjemnych doznań i delikatnego rozluźnienia zmęczonych mięśni, inne mają działanie profilaktyczne, a nawet leczą niektóre schorzenia nóg. Jeśli celem jest relaksacja, to całkiem możliwe jest skorzystanie z masażu rolkowego lub wanny do masażu wodnego stóp. Zmieszczą się również zwykłe masażery mechaniczne z elementami nabijanymi rolkami, a także maty masujące z przyczepionymi do nich twardymi plastikowymi kamyczkami.

Jeśli mówimy o walce z chorobami nóg i ich zapobieganiu, to należy wybrać masażery elektryczne, w których łączy się jednocześnie kilka rodzajów masażu - wałkowy, akupresura, wibracyjny i kompresyjny.

Funkcjonalny

Niektóre masażery stóp i nóg ograniczają się do jednego rodzaju masażu. Na przykład tylko efekt wałka lub kompresji powietrza. Inne modele łączą kilka elementów masujących jednocześnie - rolki, wibracje, poduszki kompresyjne, akupresura shiatsu. Im większą funkcjonalność ma urządzenie, tym często jego cena jest wyższa.

Należy również zwrócić uwagę na obecność dodatkowych dysz i aplikatorów, które mogą znacznie zwiększyć możliwości oddziaływania na mięśnie i stawy nóg. Ważna jest również obecność kilku automatycznych programów masażu. Program relaksacyjny może łączyć wibracje i miękkie ruchy wałków, podczas gdy program masażu tonizującego zwykle obejmuje aktywny i szybki ruch wałkiem w połączeniu z działaniem ochraniaczy uciskowych.

 

wodny masażer do stóp 2w1 foot spa wellneo

Urządzenie łączy w sobie funkcje akupresury, masażu shiatsu i hydroterapii . Delikatnie masuje wierzch stopy strumieniem wody, a rolki masujące na dole koją łuk stopy.

Dzięki tej kombinacji będziesz mieć prawdziwe spa w domu! Jego właściwości relaksujące wpływają na codzienne samopoczucie, a także wpływają na jakość snu – stosuj wieczorem masażer do stóp. a będziesz wiedział, że problemy znikną podczas zasypiania!

Masaż wielofunkcyjny dostosowany do Twoich potrzeb

Masażer do stóp wyposażony jest w dwa zestawy rolek masujących podzielonych na segmenty zorientowane na różne partie stopy. W ten sposób wszystkie Twoje stopy mogą doświadczyć kojącego masażu. W razie potrzeby możesz łatwo dostosować masaż do swoich potrzeb, poruszając stopami.

Urządzenie oferuje masaż w temperaturze od 35°C do 48°C . Czas trwania jednej sesji masażu można zaprogramować na panelu sterującym w zakresie od 10 do 60 minut . Dla pełnego relaksu możesz również dodać do wody odrobinę olejku eterycznego, aby uzyskać zmysłowy efekt aromaterapii .

 

masażer do stóp medisana

Dzięki masażerowi do stóp Medisana FM-888 możesz rozpieszczać stopy intensywnym masażem refleksologicznym i relaksować je.

Przełączane funkcje światła podczerwonego i ogrzewania wspierają również efekt masażu. Idealny dla osób o dużych stopach.

Urządzenie oferuje dwa różne rodzaje masażu: tradycyjny masaż Shiatsu podeszew i pięt oraz masaż uciskowy górnych powierzchni stóp.

Masaż rolkami: rolki delikatnie przylegają do stopy i dokładnie wypracowują wszystkie punkty akupunkturowe, działając z różną prędkością i naciskiem. Intensywny masaż wałkiem ugniatającym łagodzi ból, wspomaga krążenie krwi i pozytywnie wpływa na cały organizm.

Masaż kompresyjny: Duże wbudowane poduszki powietrzne z delikatnym naciskiem zapewniają niezapomniane uczucie komfortu, wzmacniając rozluźnienie mięśni i zapewniając przyjemne uczucie.

Ogrzewanie na podczerwień : utrzymuje stopy w cieple przy każdej pogodzie i o każdej porze roku, skutecznie przyspiesza krążenie krwi i pomaga usunąć szkodliwe toksyny z organizmu.

 

masażer do stóp bosch

Urządzenie ma za zadanie pomóc zmęczonym stopom „stać na nogi” za pomocą różnych rodzajów masażu: masaż wibracyjny, masaż bąbelkami ożywczymi, masaż strumieniem wody. Wygodna kontrola klawiszy pozwala nie tylko wybrać żądany tryb jednym kliknięciem, ale także łączyć kilka trybów jednocześnie. Masaż wibracyjny - odpręża, poprawia krążenie krwi i łagodzi napięcie mięśniowe. Tonikowy turbomasaż za pomocą bąbelków jest zabiegiem raczej ożywczym, można go wykonać nie tylko po ciężkim dniu pracy, ale także przed ważnym „wyjściem”. Miękkie ogrzewanie na podczerwień, relaksujące przepracowane stopy, przyda się w każdym przypadku. Należy napełnić wannę gorącą wodą, a następnie jej temperatura jest utrzymywana automatycznie.

W zestawie trzy dysze: szczoteczka do masażu i nasadka z kulkami tonizują stopy, szybko obracająca się nasadka z pumeksu delikatnie walczy ze stwardniałą skórą - nie musisz już wkładać dużego wysiłku w wycieranie zrogowaciałych miejsc. W razie potrzeby można skorzystać z głęboko penetrującej terapii stóp za pomocą dwóch rolek masujących, które są przymocowane po lewej i prawej stronie na dnie wanny.

Podczas masażu kąpiel można przykryć specjalną pokrywką przed rozpryskami.

masażer do stóp z podczerwienią

Korzyść:

Połączenie nowoczesnej technologii z tradycyjną medycyną.

Tworząc masażer połączono zasady akupresury i najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie elektroniki.

Ogrzewacz do stóp na podczerwień

Masażer oddziałuje jednocześnie na obie stopy, co maksymalnie odpręża i jednocześnie tonizuje ciało.

Łatwość użytkowania w domu.

Masażer do stóp na podczerwień nie ma przeciwwskazań i jest zalecany do stosowania przez użytkowników w każdym wieku.

 

masażer do stóp i łydek

Korzyści z masażu nóg EZ:

 • profesjonalny masaż we własnym domu w dogodnym dla Ciebie terminie;
 • poprawia krążenie krwi, łagodzi obrzęki i bóle, odmładza zmęczone i obolałe mięśnie, zapobiega skurczom;
 • idealny dla pracowników biurowych, którzy zmuszeni są spędzać dużo czasu przy swoich biurkach;
 • kompaktowy i wygodny masażer do miękkich stóp (może być używany prawie wszędzie);
 • wygodnie mocowane na nodze za pomocą rzepów;
 • masażer osobisty jest wszechstronny i odpowiedni dla większości mężczyzn i kobiet;
 • Zalecany czas masażu to 10 minut.

Instrukcja użycia:

 1. Owiń masażer wokół szyi lub nóg i połącz końce urządzenia;
 2. Włącz tryb wibracji, naciskając odpowiedni przycisk na jednostce sterującej;
 3. Procedurę przeprowadza się przez 5-10 minut, ale nie dłużej niż 30 minut;
 4. Produkt może być stosowany nie tylko do masażu stóp, ale również jako masażer łagodzący zmęczenie szyi.

Osobisty, skuteczny masażer EZ Legs to wspaniały prezent dla siebie, a także dla przyjaciół i krewnych! 

Charakterystyka kawioru do masażu EZ Leg Massager:

 • Zakres masażu: Kawior;
 • Materiał: tkanina, nylon, plastik;
 • Rozmiar po rozłożeniu: 63x19 cm;
 • Sposób mocowania: taśma na rzep;
 • Jedzenie: 4 baterie typu AA („palcowe” nie wchodzą w skład opakowania);
 • Zielony kolor;
 • Czas zabiegu: 5-10 minut, ale nie więcej niż 30 minut. 

masażer do stóp wellneo

Masowanie i ugniatanie nóg pozwala zrelaksować się i zregenerować siły po ciężkim dniu pracy, uwolnić nagromadzony stres i napięcie fizyczne. Proponujemy Ci zakup  masażera do stóp Wellneo , który pozwoli Ci cieszyć się niesamowitym masażem każdego dnia w domu. Urządzenie usuwa syndrom bolesności, przywraca siły i daje niezwykły relaks.

Opis masażera:

 1. Panel sterowania.
 2. Etui z kieszeniami powietrznymi.
 3. Rolki masujące (pod zdejmowaną pokrywą).
 4. Baza.
 5. Zdejmowana pokrywa.
 6. Złącze zasilania.
 7. Wtyczka.
 8. Zasilacz.

 

masażer do stóp na sucho

Rolkowy masażer do stóp

Na każdym rogu kusi nas stres wywołany różnymi przyczynami: korki, zwolnienie z pracy, utrata drugiej osoby, długie kolejki, niegrzeczni kierowcy na drogach i wiele innych problemów. W efekcie zaczynamy czuć się zmęczeni, ospali, apatyczni, następnie tracimy zdolność koncentracji, myślenia i pracy. W efekcie załamania u bliskich, problemy w życiu osobistym, porażki w karierze.

Można temu zapobiec, stosując masażer rolkowy do stymulacji biologicznie aktywnych stref stóp. To właśnie te strefy są odpowiedzialne za normalizację stanu emocjonalnego i fizycznego osoby. Taki niezwykły masaż, który wymaga minimum czasu i wysiłku, pomoże poprawić ogólną kondycję organizmu.

Osobliwości

Czujesz się nieswojo po długich okresach siedzenia, stania lub chodzenia? Czas naprawić sytuację. Nowy Roller Foot Massager został specjalnie zaprojektowany, aby rozluźnić Twoje stopy.

 

 masażer do stóp first

Wanna do masażu FIRST FA-8116-1 Orange ma przyjemny design i doskonałe właściwości. Urządzenie pozwoli Ci się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, złagodzić zmęczenie nóg i zregenerować siły przed pójściem spać. Model ten współpracuje z kilkoma rodzajami masażu: masaż wibracyjny, masaż bąbelkowy, masaż na podczerwień, masaż rolkowy, masaż dyszami. A dzięki utrzymaniu temperatury zapewniony jest dodatkowy komfort. Wanna wyposażona jest w antypoślizgowe gumowe nóżki oraz otwór spustowy.

 

 masażer do stóp optimum

Właściwe stosowanie zwiększa krążenie krwi w skórze nóg, co objawia się przyjemnym i długotrwałym odczuciem ciepła (wzrost temperatury skóry). Regularne korzystanie z kąpieli w urządzeniu do masażu stóp może poprawić krążenie w nogach, a pośrednio również w nogach. Grzałki podłużne z regulacją temperatury pod każdym ze stopni utrzymują zadaną temperaturę w urządzeniu po ustawieniu przełącznika obrotowego. Urządzenie posiada około 400 stymulatorów, które działają jak cienkie palce na całej powierzchni stopy i zapewniają skuteczny i odświeżający masaż. Skuteczność tę można łatwo kontrolować, lekko naciskając lub zwalniając nacisk stopy na stymulatory. Urządzenie posiada 70 otworów powietrznych, które zapewniają relaksującą, podgrzewaną kąpiel stóp.

 

masażer do stóp sencor sfm 3720gr

Masaż bąbelkowy ma dobroczynny wpływ na nogi: pobudza ukrwienie skóry, poprawia ukrwienie, rozluźnia napięte mięśnie, rewitalizuje i regeneruje, pomaga złagodzić stres i zmęczenie. Idealne rozwiązanie dla zmęczonych stóp. Posiada 3 kombinacje poziomów ustawień: masaż wibracyjny, ciepła kąpiel + efekt bąbelkowy, masaż wibracyjny + ciepła kąpiel + efekt bąbelkowy. 482 stymulujące punkty akupresury do skutecznego masażu stóp. 20 dysz powietrza na stopę zapewnia relaksującą kąpiel z bąbelkami. Wbudowana grzałka pomaga wyeliminować różnice temperatur w kąpieli wodnej. Nóżki antypoślizgowe.

 

masażer do stóp aeg

AEG FM 5567 Wanna z hydromasażem do stóp AEG FM 5567 Wanna z hydromasażem do stóp to wygodny i łatwy w obsłudze masażer, który pozwoli wykonać relaksujący masaż stóp w domu. Masażer może być używany zarówno z wodą, do zabiegów hydromasażu stóp, jak i bez wody, do masażu wibracyjnego stóp. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, co pozwoli na zwarte przechowywanie go np. w szafie lub innym wygodnym miejscu. Kąpiel stóp AEG FM 5567 pomoże złagodzić obrzęki nóg i zmęczenie po ciężkim dniu pracy. Masażer do stóp wyposażony jest w wygodny przełącznik prędkości, który ułatwia ustawienie żądanej intensywności masażu. Masażer AEG FM 5567 bez wody możesz wykorzystać do masażu wibracyjnego lub napełnić wannę wodą, dodać kilka kropli olejków eterycznych i cieszyć się hydromasażem stóp.

 

masażer do stóp z podgrzewaniem

Elektryczny masażer do stóp Benbo AM-101 z podgrzewaniem i trzema rodzajami masażu.

Dzięki temu potężnemu masażerowi do stóp zniknie zmęczenie, pojawi się lekkość w nogach, poprawi się nastrój, łatwiej będzie zasypiać, a bóle i skurcze przestaną dokuczać Ci w nocy!

Ulepszony model 2020, który od dawna jest liderem wśród podobnych masażerów, ponieważ łączy w sobie wysokiej jakości masaż rolkami z regulacją intensywności, efektem ucisku na nogę od lekkiego do mocnego oraz funkcją rozgrzewki. Masażer do stóp posiada 6 różnych technik masażu. Masaż wykonywany jest w komfortowej temperaturze 30-40 stopni. Masażer zawiera zdejmowany pokrowiec z tkaniny, który można łatwo wyprać. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą 7 przycisków dotykowych znajdujących się na panelu przednim, a także za pomocą panelu sterującego.

Masażer do stóp Benbo AM-101 to niezastąpione urządzenie dla osób, które doświadczają dużych obciążeń kończyn dolnych. Działanie masażera ma na celu złagodzenie zmęczenia, poprawę krążenia krwi, przywrócenie wrażliwości oraz pobudzenie punktów aktywnych.

W ten sposób Benbo AM-101 wykonuje wszystkie rodzaje masażu, które są przewidziane dla takich urządzeń. Jednocześnie masażer ma wysoką jakość i odpowiednią cenę.

FUNKCJE MASAŻU:

- masaż wibracyjny nóg (w tym stóp);

- mocny masaż uciskowy;

- Masaż Shiatsu

- ogrzewanie.

CHARAKTERYSTYKA:

Model: Benbo AM-101.

Napięcie: 220 V.

Moc: 40W.

Wymiary: 42 x 40 x 24 cm.

Kolor: szary i "złoty".

Kompletność: masażer, panel sterowania.

Gwarancja: 6 miesięcy.

Pamiętaj: 15 minut masażu dziennie pomoże Ci zapobiec wielu chorobom, a także pozbyć się zmęczenia nóg po długim dniu pracy. Ponadto powszechnie wiadomo, że na stopie znajdują się punkty aktywne biologicznie, połączone ze wszystkimi narządami wewnętrznymi naszego ciała.

 

cichy masażer do stóp

Połączenie miostymulacji i masażu wibracyjnego stóp

Profesjonalny masaż stóp - kosztowny, ale bardzo skuteczny zabieg, jest już dostępny w Twoim domu!

Masażer impulsowy Wellneo wykorzystuje w swojej pracy technologię elektromiostymulacji EMS (skurcz mięśni pod wpływem impulsów elektrycznych), połączoną z wibracją, dzięki której aktywuje zakończenia nerwowe stóp, powodując skurcz mięśni nóg.

W ten sposób urządzenie pomaga:

 • Rozluźnij mięśnie nóg.
 • Normalizuj napięcie mięśniowe stóp.
 • Złagodzić ból i obrzęk.
 • Popraw krążenie krwi.
 • Zmniejsz zmęczenie stóp podczas długotrwałej pracy siedzącej.
 • Pozbądź się bezsenności, ujędrnij i wzmocnij siły organizmu.
 • Stymuluj biologicznie aktywne strefy stóp.

Refleksologia poprawiająca ogólne samopoczucie

Masażer impulsowy Wellneo posiada wytłaczane silikonowe podkładki na każdą stopę, które nie tylko przewodzą impulsy elektryczne, ale także oddziałują na całe ciało poprzez refleksologię.

Refleksologia stóp to prosty i skuteczny sposób na poprawę zdrowia. Zabieg ten jest stosowany od tysięcy lat przez tradycyjną i alternatywną medycynę różnych narodów do leczenia dolegliwości, harmonizacji duszy i ciała.

 

masażer do stóp a żylaki

Jak korzystać z masażu stóp

Masaż to panaceum tylko na pierwsze objawy żylaków. Wykonuj zabiegi masażu rękami i za pomocą urządzeń do masażu. W głębokich stadiach rozwoju choroby niepożądane jest stosowanie masażera z napędem elektrycznym. Masażer do stóp możesz kupić po konsultacji z managerem na stronie naszego sklepu. Wskazania i przeciwwskazania są wskazane w instrukcjach.

Masażer do stóp zapobiega przekrwieniu i przyspiesza krążenie krwi w kończynach dolnych. Codzienny 15-minutowy zabieg pomaga zatrzymać rozwój choroby, złagodzić napięcie w nogach i przywrócić piękny lekki chód.

 

 

masażer do stóp
wodny masażer do stóp
masażer do stóp drewniany
masażer do stóp wodny
hydro masażer do stóp
masażer do stóp allegro
masażer do stóp lidl
drewniany masażer do stóp
masażer do stóp media expert
optimum masażer do stóp hz 1014
najlepszy masażer do stóp
masażer do stóp łucznik
masażer do stóp mpm
elektryczny masażer do stóp
masażer do stóp beurer
jaki masażer do stóp
wodny masażer do stóp 2w1 foot spa wellneo
wellneo wodny masażer do stóp 2w1 foot spa
allegro masażer do stóp
masażer do stóp mango
masażer do stóp medisana
media expert masażer do stóp
masażer do stóp bosch
masażer do stóp ceneo
mango masażer do stóp
masażer do stóp elektryczny
lidl masażer do stóp
medisana masażer do stóp
masażer do stóp z podczerwienią
beurer masażer do stóp
masażer do stóp olx
masażer do stóp neonet
masażer do stóp i łydek
masażer do stóp wellneo
dobry masażer do stóp
masażer do stóp łucznik b 8063
masażer do stóp beurer fm 60
masażer do stóp raven
łucznik masażer do stóp
masażer do stóp clatronic
masażer do stóp adler ad 2167
masażer do stóp na sucho
masażer do stóp lafe
masażer do stóp scholl
masażer do stóp cena
masażer do stóp homedics
masażer do stóp adler
masażer do stóp sencor
masażer do stóp bosch pmf3000
homedics masażer do stóp
masażer do stóp najlepszy
masażer do stóp rtv euro agd
masażer do stóp beurer fb50
masażer do stóp sencor sfm 3721vt
masażer do stóp bomann fm 8000 cb
masażer do stóp jaki
mpm masażer do stóp
masażer do stóp first
masażer do stóp z lidla
masażer do stóp first austria
masażer do stóp łucznik b 8062
masażer do stóp rtv
masażer do stóp severin
masażer do stóp beurer fb20
masażer do stóp podczerwień
masażer do stóp botti
masażer do stóp optimum
masażer do stóp sencor sfm 3720gr
masażer do stóp biedronka
masażer do stóp aeg
masażer do stóp clatronic fm 3389
masażer do stóp ceny
masażer do stóp mesko ms 2152
masażer do stóp aeg fm 5567
masażer do stóp z podgrzewaniem
bosch masażer do stóp
cichy masażer do stóp
masażer do stóp a żylaki
masażer do stóp pedicure

 


Nuga Best
Мasażer, pistolet do masażu, masażer do pleców, masażer do głowy, masazer do glowy, masażery, masazer do plecow, masażery do pleców, masazery, masażer do glowy, masazer do głowy, masażer do plecow, masazery do plecow.
Nuga Best Polska
Oficjalny przedstawiciel
International

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl