6

Nuga best opowie o skoliozie.

Młodzi ludzie często nie zwracają uwagi na problemy z plecami : „Czy jedno ramię jest wyższe od drugiego? Pomyśl! " Chłopcy i dziewczęta nawet nie wiedzą, że obojętność w takich sprawach może prowadzić do poważnych chorób .

„Najważniejsze jest, aby stale pamiętać, że nasz kręgosłup nie może być wykorzystany przypadkowo” - mówi Vladimir Plyatsek, ortopeda-traumatolog ze Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego Okhmatdet. - Jeśli masz nawyk siedzenia przed telewizorem, krzyżowania nóg, opierania łokcia na kolanie, może się to źle skończyć. Obserwuj siebie przez cały dzień, a prawdopodobnie zauważysz, że Twoje ulubione pozycje i ruchy są nieodłącznie związane z wieloma naruszeniami. Konsekwencją jest nieprawidłowa, skoliotyczna postawa. "

Postawa skoliotyczna jest najczęstszą formą dysfunkcji kręgosłupa. W tym przypadku kręgosłup jest wygięty w bok w płaszczyźnie czołowej. Występuje u prawie co drugiej osoby. To ona jest przyczyną osteochondrozy i zapalenia korzonków nerwowych . „Nawet najprostsza forma skoliozy może prowadzić do poważnych problemów w przyszłości”, zauważa Vladimir Plyacek.

Jeśli chodzi o skoliozę , to poważna choroba, gruba deformacja kręgosłupa. Jeśli Ty lub Twoje dziecko wykazujecie oznaki skrzywienia, czas poważnie pomyśleć o tym i zacząć zapobiegać i leczyć skoliozę . Ze skoliozą, patologicznąkifoza (wyraźny zgięcie kręgosłupa, w wyniku którego plecy są zdeformowane).

Statystycznie skolioza stanowi 12% ogólnej liczby patologii ortopedycznych i jest raczej trudna do leczenia. Na przykład dziecko ma 20-stopniową deformację w dzieciństwie, a jeśli nie zwrócisz na to uwagi, skrzywienie może wzrosnąć wraz z wiekiem.

Lekarze nie mogą zrozumieć, dlaczego w leczeniu skoliozy pacjenci w niektórych przypadkach mają skrzywienie o 10 stopni, podczas gdy w innych deformacja nadal się rozwija, zwłaszcza podczas intensywnego wzrostu ciała.

Jeśli dotyka Cię problem leczenia skoliozy - nie zniechęcaj się! 

„Istnieje wiele sposobów zapobiegania chorobie na wczesnym etapie, trudniej jest wykonać operację później” - mówi Vladimir Plyatsek. Skolioza wyróżnia się 4 stopniami deformacji kręgosłupa. I dla każdego z nich jest odpowiedź.

Na początkowym etapie , gdy obserwuje się tylko skurcz mięśni, szczególnie u dzieci w wieku szkolnym, wystarczy złagodzić skurcz. Jak to zrobić? Odpowiedź na to pytanie w pigułce - ceramika turmanium !

Kiedy ciepło podczerwone ceramiki turmanium dociera do tkanek organizmu, nasze komórki przekazują je bez oporu. Odpowiada spektrum promieniowania zdrowych komórek i jest przez nie postrzegany jako natywny.

Ciepło podczerwone ceramiki turmanium, wzmocnione jonizacją i magnetoterapią, rozluźnia mięśnie, eliminuje ból, łagodzi stany zapalne, normalizuje odżywianie tkanek poprzez zwiększenie metabolizmu komórkowego i miejscowego przepływu krwi, zatrzymując tym samym rozwój skoliozy.

Jeśli ten czas zostanie pominięty i już obserwuje się wyraźną skoliozę lub dyskopatię, nie należy rozpaczać! Musisz tylko pomóc kręgosłupowi, to znaczy złagodzić wszystkie skurcze i przywrócić odżywianie do dotkniętych tkanek. W tym celu należy co wieczór przed pójściem spać wykonać masaż na aparacie N4 (N5) , który wykonuje masaż mięśni podłużnych pleców, akupresurę, koksowanie oraz delikatną, delikatną trakcję (trakcję) kręgosłupa.

Dzięki specjalnej konstrukcji wewnętrznego projektora, sprzęt Nuga Best wykonuje tę procedurę całkowicie bezpiecznie. Siła masażu jest automatycznie dostosowywana w zależności od wagi osoby.

Dlatego z urządzenia „Nuga Best” mogą korzystać dzieci, osoby o różnym wzroście i budowie ciała z dowolnymi zaburzeniami postawy (skolioza, kifoza, lordoza).

Doceń swoje zdrowie, stosuj ceramikę tourmanium i masażery Nuga Best do profilaktyki skoliozy u siebie i swoich dzieci! Przecież każdy chce być zdrowy, szczęśliwy i codziennie spotykać się z uśmiechem. Sprzęt Nuga Best daje Ci taką możliwość! 

Комментарии  

+1 #1 Jozef Mazurkiewicz 26.09.2020 12:44
Mijają dni i lata i coraz bardziej przekonujemy się że zdrowie to dar najcennieszy który mamy w życiu jeśli chcesz się nim długo cieszyć zachęcam Cię do wizyty w salonie na Gdańskiej byłem w grupie która od pierwszego dnia korzystała z tego salonu jako jeden z pierwszych uczestników dla mnie z mojmi problemami to było jak rzut na taśmę To najlepsza rzecz która mi się zdążyła Wyznaję zasadę że dobrym które nas spotyka trzeba się dzielić dzisiaj mam własne łóżko i mate mam domowy oddział ratunkowy Znowu jest tak że słońce świeci i grzeje a było już że tylko grzało pracują tam życzliwi wspaniali ludzie Pozdrawiam całą grupę tej przyjaznej placówki
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Nuga Best Produkty