Witamy!
Pozdrowienia od prezesa firmy
„Dzięki wyprzedzeniu technologii i miłości pokazane naszym klientom stworzymy zdrowe i ciepłe społeczeństwo ”
Radiculitis (modern - radiculopathy) to naruszenie i dalsze zapalenie korzenia nerwu w miejscu naruszenia jego przepukliny międzykręgowej .
Artroza jest przewlekłą, postępującą chorobą zwyrodnieniowo-dystroficzną stawów. Artroza może wystąpić w różnych stawach - biodrowym (koksartroza), kolanie (gonartroza) i innych.

Nugat Best

To południowokoreańska firma, jeden z największych producentów sprzętu medycznego do użytku domowego. NUGA BEST Polska tworzy i sprzedaje zarówno specjalistyczny sprzęt medyczny, jak i sprzęt poprawiający jakość życia. Jesteśmy oficjalnym partnerem koreańskiej firmy „Nuga Best” w Polsce i sprzedajemy sprzęt z oficjalną gwarancją i serwisem.

Specyfiką firmy jest zapewnienie nieograniczonej liczby bezpłatnych atestów dowolnego sprzętu przed zakupem. Dzięki temu kupujący mogą doświadczyć na sobie efektu poprawy.

Naszą misją jest wprowadzanie reform w dziedzinie zdrowia i edukacji na poziomie ducha, duszy i ciała. Większy odsetek chorób wynika z NIEWIADOMOŚCI: braku informacji o związkach przyczynowo-skutkowych między niepowodzeniami w pracy naszego organizmu a chorobą, w której następuje.

Poprzez edukację zdrowotną i prawidłowe użycie sprzętu Nuga Best przyczyniamy się do zdrowia narodu. Zdrowie jest kluczowym czynnikiem dobrobytu naszego narodu, wyróżniającego się długowiecznością i zachowaniem żywotnej aktywności jego przedstawicieli, nawet w starszym wieku. A kluczowe zadania, jakie sobie stawiamy, to służenie ludziom i dbanie o zdrowie w każdym domu dla każdego człowieka, niezależnie od jego wieku. Przecież jeśli ktoś w rodzinie jest chory, cała rodzina jest nieszczęśliwa.

Z pomocą zaawansowanych technologii, które nasza firma urzeczywistnia w swoich urządzeniach, niesiemy każdej rodzinie zdrowie, oświecenie, harmonię i miłość. Zdrowy człowiek jest szczęśliwy i aktywny. Dlatego poprzez naszą politykę uwalniamy osobisty potencjał każdego Polaka i tworzymy nową przyszłość dla naszego kraju. Miłość, zdrowie i służba ludziom to główne motto naszej firmy!

Bądź zdrowy z Nuga Best i powiedz o nas swoim bliskim!

Nuga Best Polska

Тo młoda firma powstała w 2002 roku, która prowadzi do nowych zmian, spełniając aspiracje konsumentów, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i zaawansowanej obsługi. Jako firma globalna z ponad 3500 punktami sprzedaży w 115 krajach będziemy promować zdrowie wg szerzenie kultury zdrowia Nuga Medical “NUGA MEDICAL CO. LTD” jest jedną z niewielu międzynarodowych firm o profilu medycznym, nie tylko specjalizującą się w profilaktyce, zapobieganiu szerokiego spektrum chorób za pomosą naturalnych bezpiecznych metod, ale także marką swiadomą spółecznie, dążącą do rozwoju i wzmocnienia kultury codziennej troski o własne zdrowie, jako nieodłączonego elementu życia każdego człowieka. Firma “NUGA MEDICAL CO. LTD” specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży urządzeń do ochrony, rehabilitacji oraz odbudowy zdrowia. Zaczynając od 2002 roku urządzenia marki Nuga Best są rozpoznawane i szeroko stosowane w ponad 115 krajach. Za ten czas firma otworzyła ponad 3500 salonów-sklepów do zapoznania się z urządzeniami Nuga Best na całym świecie. Z 2006 roku W Unii Europejskej w Polsce. Na dzeń dzisiejszy w Polsce otworzono ponad 20 salonów- -sklepów, gdzie codziennie mogą skorzystac z masażu demonstracyjnego okolo 3500 osób. Milliony rodzin korzystają z naszych produktów w domu. W 2017 r., 2018 r., 2019 r., 2020 r. NUGA MEDICAL CO. LTD jest uznawana w Korei Południowej za najlepszą firme w zakresie jakości eksportowanych urządzeń. Oprócz tego, zdobuła nagrodę ‘Jang Young Shil’ – odpowiednik Nagrody Nobla w Korei Południowej za osiągnięcia w nauce-w kategorii ‘Najbardziej zaawansowany produkt w dziedzinie medycyny alternatywnej’.
Często słyszymy (i mówiliśmy przed sobą) takie frazy: „Czy kompozycja chrupie? Nonsens, to nie boli! ” lub „Że potraktuję taką drobnostkę jako„ bolące stawy ”, to zmiana pogody!” W efekcie tak nieostrożne podejście do zdrowia prowadzi do tego, że zaniedbane urazy powodują uszkodzenie tkanek stawowych. Na stan stawów wpływa również wiek pacjenta, ponieważ im starszy człowiek, tym bardziej „zużywa się” jego układ mięśniowo-szkieletowy i tym bardziej należy uważać na swoje zdrowie, aby nie przeoczyć objawów choroby. „Dolegliwości stawów” zajmują pierwsze miejsce na świecie wśród schorzeń narządów wewnętrznych, które w zaawansowanym stadium mogą prowadzić do przejściowej niepełnosprawności, a nawet inwalidztwa! Dlatego w żadnym wypadku nie należy lekceważyć ich powagi.
Lek Leki, które są przepisywane pacjentowi z artrozą i zapaleniem stawów, w większości mają działanie, które ma na celu jedynie złagodzenie objawów bólu i reakcji zapalnej. Leki te usuwają tylko bolesne objawy, ale nie zwalczają przyczyny choroby. Są to leki przeciwbólowe (w tym narkotyczne), niesteroidowe leki przeciwzapalne, kortykosteroidy, leki psychotropowe i zwiotczające mięśnie. Często stosuje się maści i wcieranie do użytku zewnętrznego. Operacja Pokazywane tylko w beznadziejnych, skrajnie zaniedbanych przypadkach. Zanim jednak przejdziemy do operacji, warto pomyśleć tysiąc razy: po pierwsze interwencja chirurgiczna jest zawsze szokiem dla organizmu, a po drugie, czasami artroza jest właśnie wynikiem nieudanych operacji. Nowoczesne techniki Jeśli problemy ze stawami już dają o sobie znać, a maści i tabletki przynoszą jedynie chwilową ulgę, nie rozpaczaj! Firma Nuga Best tworzy i sprzedaje sprzęt medyczny przeznaczony do zapobieganie i profilaktyki chorób stawów i kręgosłupa. Uniknięcie operacji i zejście z „igły” niekończącego się przyjmowania leków stało się możliwe dzięki unikalnemu rozwojowi koreańskiej firmy „Nuga Best”. Jest to osobisty masażer do stymulacji termoterapii N4 (1) wraz z wyposażeniem (łóżko do masażu).
Masażer stymulujący łączy w sobie kilka technik leczniczych jednocześnie: działanie masażu na kręgosłup, efekt ciepła, efekt sauny, akupresura, miostymulacja,. Zobaczmy, jak to się dzieje bardziej szczegółowo. Masowanie kręgosłupa jest główną metodą stosowaną w masażu N4. Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnych wózków zamontowanych na poziomie kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego. Poruszają się pod pewnym kątem do przodu i do tyłu w okolicy kręgosłupa, co przyczynia się do równomiernego rozłożenia nacisku masażu i efektu termicznego na tym obszarze. Efekt ten może działać rozluźniająco na mięśnie przykręgowe. Dodatkowo podczas masażu na stymulatorze N4 kręgosłup powraca do prawidłowej ortopedycznie pozycji. W rezultacie kręgi oddalają się od siebie, funkcja korzeni nerwowych zostaje przywrócona, napięcie mięśni zostaje złagodzone, ból ustępuje Wpływ termiczny. W skład kompleksu do masażu N4 wchodzi ceramika turmanium, która podczas pracy nagrzewa się i zapewnia miękkie i głębokie rozgrzanie ciała. To z kolei pomaga rozluźnić mięśnie i poprawić przepływ krwi. Masaż akupresurowy działa na biologicznie aktywne punkty człowieka, przywracając mu ruchliwość, poprawiając pracę stawów, łagodząc skurcze mięśni i uspokajając układ nerwowy. Miostymulacja to wykorzystanie prądów impulsowych o różnej częstotliwości, które pozwalają odbudować uszkodzone nerwy i mięśnie, pomagają złagodzić ból i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej podskórnej. W JAKICH PRZYPADKACH STOSOWAĆ MASAŻER DO OSOBISTEGO STYMULATORA TERMOTERAPII KOREAŃSKIEJ MARKI N4 NUGA BEST? Masażer przeznaczony jest do skutecznej profilaktyki i rehabilitacji następujących schorzeń: układ mięśniowo-szkieletowy (kręgosłup); zaburzenia troficzne pochodzenia neurogennego i naczyniowego; obwodowy układ nerwowy (zapalenie korzonków nerwowych); stres sytuacyjny (wyczerpanie nerwowe); zespół chronicznego zmęczenia i zmęczenie fizyczne. Masażer to urządzenie medyczne. Zarejestrowany jako termoterapeutyczny stymulator osobisty N4 z akcesoriami. RU nr RZN 2018/7089 z dnia 26 kwietnia 2018 r. Przeciwwskazania: Pomimo wyjątkowości urządzenia N4, masażer stymulujący ma szereg indywidualnych przeciwwskazań, dlatego przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją jego użytkowania, a także odwiedzić specjalistę przed przepisaniem na niego kursu masażu, zwłaszcza jeśli są jakieś patologie lub choroby przewlekłe.
Lekarze są zgodni, że medycyna koreańska na tym etapie rozwoju uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Większość lekarzy w Rosji zaleca stosowanie stymulatora termoterapeutycznego N4 koreańskiej marki „Nuga Best” jako profilaktykę różnych schorzeń oraz w trakcie rehabilitacji. Ale nadal upierają się, że złożone choroby, zwłaszcza te w ostrym stadium, muszą być poddawane wyłącznie kompleksowemu leczeniu. Konieczna jest konsultacja specjalisty przed użyciem osobistego masażera terapeutycznego - stymulatora w celu poddania się kuracji. * DOSTĘPNE SĄ PRZECIWWSKAZANIA. KONSULTACJA SPECJALISTA JEST KONIECZNA.